Aktuality

Strtuje 3. ročník Zlatého oříšku královéhradeckého kraje!
Ukaž nám co v tobě je - přihlas se do Zlatého oříšku!

Více...

Zlatý oříšek Královéhradeckého kraje 2016 má své vítěze!
V neděli 2. října odpoledne proběhlo v sále Hankova domu ve Dvoře Králové krajské finále talentové soutěže Zlatý oříšek. Celkem 15 nominovaných jedinců či kolektivů se mělo možnost prezentovat před diváky i porotou a zabojovat tak o Zlatý oříšek. Kdo to byl?

Více...

Pozor! Uzávěrka přihlášek prodloužena do 11. 9. 2016
Je tu šance pro všechny, kteří ještě nestihli podat přihlášku do 2. ročníku krajského předkola Zlatého oříšku. Termín uzávěrky jsme prodloužili až do 11. 9. 2016!

Více...

2. ročník Zlatého oříšku Královéhradeckého kraje je tu!
"Ukaž co v tobě je, co umíš - přihlaš se do Zlatého oříšku Královéhradeckého kraje!"

Více...


Co právě dělají?

Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 18.08.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 31.07.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 09.07.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 31.05.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 12.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 02.05.2017
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.05.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.05.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 01.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 25.04.2017
Jan Čmejla
Obor: hra na klavír, komponování skladeb
Přidáno: 16.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 12.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 10.04.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 07.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova
Obor: Žesťová harmonie Trumpet Tune
Přidáno: 26.03.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 20.03.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 08.03.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 01.03.2017
Tereza Dubcová
Obor: Paradrezura jezdeckých koní
Přidáno: 01.03.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 27.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 16.02.2017
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.02.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 26.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 21.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 17.01.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 11.01.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 08.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 05.01.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 05.01.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 15.11.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 24.10.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 14.10.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 02.10.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 20.06.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 08.05.2016
Nela Polášková
Obor: klasický a moderní tanec (balet) a moderní gymnastika
Přidáno: 04.04.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 03.04.2016
Andrea Kurečajová
Obor: Tanec Hulla-Hop
Přidáno: 24.03.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 21.03.2016
Vojtěch Turland
Obor: LOGIKA, MATEMATIKA, FYZIKA, ANGLIČTINA, HOUSLE, 4 DRUHY FLÉTEN A SBOROVÝ ZPĚV
Přidáno: 16.03.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 12.03.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 10.03.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 03.03.2016
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 15.02.2016
Jsme tým
Obor: Charitativní činnost
Přidáno: 31.01.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 28.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 21.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 21.01.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 19.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 14.01.2016
Sabina Dajčarová
Obor: Sportovní střelba ze vzduchové pušky a sportovní malorážky
Přidáno: 11.01.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.01.2016
Kateřina Dvořáková
Obor: lední hokej - brankář
Přidáno: 05.01.2016
Mateusz Wojnarovicz
Obor: IT
Přidáno: 05.01.2016
Lukáš Mayer, Pavel Hrubý TV Jáchymov
Obor: moderování, kamera, provozování TV Jáchymov
Přidáno: 02.01.2016
Vít Pilař
Obor: sólový zpěv
Přidáno: 02.12.2015
Lukáš Mayer, Pavel Hrubý TV Jáchymov
Obor: moderování, kamera, provozování TV Jáchymov
Přidáno: 29.11.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 09.11.2015
Gymnastky Sokol Dvůr Králové n. L.
Obor: týmová gymnastika
Přidáno: 08.11.2015
Jsme tým
Obor: Charitativní činnost, tanec, recitace, literární činnost, výtvarná činnost, lidové tradice
Přidáno: 07.11.2015
Aneta Ondrysková
Obor: hra na hoboj vystavování a agility se svými psy
Přidáno: 07.11.2015
Sára Erbenová
Obor: věnuje se týmové gymnastice, sportovní všestrannosti, atletice
Přidáno: 06.11.2015
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 06.11.2015
Rytmus Chodov
Obor: Street dance, show dance
Přidáno: 03.11.2015
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.11.2015
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.11.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 05.10.2015
Lvíčátka Klimkovice
Obor: Hasičina - přípravka mladých hasičů
Přidáno: 02.10.2015