Co Zlatý oříšek dětem přináší?


Prestižní ocenění

Přihlášením do soutěže mají děti aktivní v jakémkoliv oboru šanci získat prestižní ocenění Zlatý oříšek s více než dvacetiletou tradicí, které je spojeno s finanční odměnou na podporu jejich další činnosti.


Motivaci

Zažít celospolečenské uznání, získat ocenění a patřit mezi nejšikovnější děti České republiky je pro účastníky Zlatého oříšku tím správným impulsem do další práce. Mnozí z nich pak začnou brát svou dosavadní činnost tak vážně, že se stane jejích životní cestou. S řadou z těch, kteří se jako děti Zlatého oříšku zúčastnili, se dnes setkáváme už jako s dospělými vrcholovými sportovci, umělci, ale i vedoucími pracovníky v nejrůznějších oblastech našeho života.


Mediální zkušenost

Díky tradičnímu novoročnímu televiznímu finále soutěže v České televizi, které se natáčí na konci listopadu a následným širokým mediálním aktivitám, se pro děti jedná také o zajímavou příležitost, jak si na vlastní kůži vyzkoušet a zdokonalit své mediální dovednosti, které jsou v dnešní době nezbytné pro úspěšný rozvoj jakékoliv činnosti. 


Nové příležitosti

Veřejná a široká mediální prezentace dovedností v rámci Zlatého oříšku již mnohokráte dokázala oslovit ke spolupráci nejen profesionály z daných oborů, ale i sponzory, kteří jsou schopni posunout činnost účastníků soutěže na zcela novou úroveň. 


Všestrannou podporu

Svou účastí v soutěži Zlatý oříšek děti splní podmínku zapojení do programu všestranné podpory talentovaných dětí České republiky, která je hlavní náplní činnosti Nadačního fondu Zlatý oříšek.

Další informace o soutěži naleznete zde a přihlášku do soutěže zde.

 

Děkujeme!