Barbora Gabrišová

Clogging - americký step

Nominaci jsem získala v roce 2011

Moje úspěchy:

2014 - Mistr ČR freestyle, Mistr ČR dueta, 2. místo solo, 2. místo a capella,Mistr ČR skupina, 3. místo na Czech Open v line dance, kategorii social

2012 - čtyřnásobná mistryně ČR v cloggingu (sóla, dueta, freestyle, a capella), vítězství Zlatého oříšku města Říčany

Byla jsem nominována za:

1. místo clogging sola na celostátní soutěži v Táboře 2011, 1. místo clogging dueta na soutěži v Táboře, mistryně ČR clogging sola 2011, 2. místo clogging freestyle na mistrovství ČR 2011, 2. místo clogging dueta na mistrovství ČR 2011, 3. místo clogging a capella na mistrovství ČR 2011, mistryně ČR clogging skupina.

Co právě dělám?

22.01.2015
2014
Kromě mých vlastních úspěchů na mistrovství ČR v cloggingu, vyhrál můj svěřenec Kryštof Klein z TS Dance EB, kde vyučuji clogging, 1. místo a stal se tedy Mistrem ČR v cloggingu sólech pro rok 2014 ve své věkové kategorii.

20.05.2013
Letos na začátku května jsem se stala již desetinásobnou mistryní ČR v cloggingu na Mistrovství ČR v Trutnově. Obhájila jsem tituly v sólech, a capelle a freestylu. V duetech jsme byly s kamarádkou druhé a i se skupinou jsme se staly mistry ČR.
Celý rok jsem se také věnovala trénování malých slečen ve studiu Edity Broukalové. Vytvořila jsem pro ně choreografii, se kterou se holčičky staly vícemistry ČR v kategorii skupina mladší. Jsem na ně pyšná.

19.12.2012
Ahoj!
Tento půl rok byl pro mě velmi úspěšný, stala jsem se jedním ze 4 výherců Zlatého oříšku města Říčany.
Na mezinárodní soutěži Pardubická Ryengle jsme se skupinou Calipso vyhráli 1. místo v kategorii Hlavní Country, 2.místo v kategorii Hlavní Line a ještě další dvě 3.místa a to v kategorii Hlavní Line a Hlavní Clogging
Také jsem měla tu čest vystupovat 18.12. na benefičním představení pro nadační fond Slunce v divadle Bez zábradlí.

Přeji všem krásné svátky, hodně štěstí, zdraví a spoustu úspěchů do nového roku.

11.05.2012
Ahoj!
5.5.2012 jsem se vrátila z Mistrovství ČR v cloggingu z Ostravy. Již potřetí jsem získala titul MISTR ČR v sólech. Podařilo se mi vyhrát i všechny ostatní kategorie. Stala jsem se tedy letos čtyřnásobnou mistryní ČR(sóla, dueta, freestyle, a capella).

Mějte se všichni moc hezky a užijte si prázdniny! :)

Bára G.

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!