Diana Dittrichová

jezdectví, lyže, hudba

Nominaci jsem získala v roce 2009

Byla jsem nominována za:

Všestranné úspěchy - aktivně závodí na koních, 1. místa v drezúře, několik jízd zručnosti a několik i z parkúru. Závodů se poprvé zúčastnila v 6 letech, celkem snad 15 pohárů. Výborně lyžuje, z důvodu zaneprázdněnosti odmítla nabídku do reprezentace. Vymýšlí hudbu a tanec pro své spolužáky na školní slavnosti, od 6 let je členkou Bambini di Praga, účinkovala ve Zpívánkách.

Co právě dělám?

26.09.2011
Ahoj, dlouho jsem Vás nepozdravila, tak to musím napravit: mám nového koně, úžasnou kobylku Charlottu, jezdíme spolu na závody, již máme i první a druhá místa, více na www.jkptice.webgarden.cz, i videa! Ahoj!

15.11.2010
Ahoj všichni, moc Vás zdravím! Mám vyhrané závody v Unhošti, jela jsem poprvé s klisnou Princeznou 110cm, závodů jsem se účastnila i mezi dospělými. Mám z toho velkou radost!
Vše, i video, je na stránkách našeho jezdeckého oddílu, koukněte se! www.jkptice.cz

14.10.2010
Ahojík, dlouho jsem se neozvala, ale je plno nového. Mám pohár za první místo na závodech agility s mým pejskem, z kterého jsem měla velkou radost. Další novinkou je, že jsem úspěšně složila Zkoušku na jezdeckou závodní licenci, která se na velké koně smí dělat až od dvanácti let a já jí už nyní, ve dvanácti mám!

02.08.2010
Parkurových závodů jsem se účastnila: ve Pticích - tam jsem závodila na třech koních a zvítězila třikrát, ale nejcennější vítězství bylo v nejvyšší soutěži, kde jsem poprvé v životě předjela i mamku, která byla druhá. Potom jsem jela na závody v Uhnošti, kde jsem také zvítězila v nejvyšší soutěži - maminka byla třetí! Z těchto závodů jsem přivezla dvě první místa, jedno druhé, třetí i čtvrté. Startovala jsem na dvou koních mezi dospělými.

Více na www.jkptice.cz

02.08.2010
Ahojík! S dramaťákem jsme se dostali až do celostátního kola, které bylo v Trutnově, z čehož jsme měli velkou radost. Na závodech agility jsem obdržela tři třetí místa.

25.05.2010
Ahoj! Minulý týden jsem zapnula televizi a na Disneychannelu vysílají mnou dabovanou reklamu! Jinak tento týden mám docela fofr, ve čtvrtek odjíždím do Brna, mám tam vystoupení s dramaťákem, hrajeme naše dvě představení, kde mám hlavní roli, v sobotu mám závody se psem v Liberci - agility a v neděli mám závody s koňmi v Unhošti. Docela fofr.. Tak držte palečky!

03.05.2010
Ahoj všichni, v sobotu jsme měli jezdecké závody, docela se vydařily. Jela jsem na Dádě, na Laurinovi a na Despinovi, z toho jsem vyhrála 2x 1.místo, 1x 3. místo a potom jednou 5. a jednou 6. Se svým úspěchem jsem spokojená, protože jsem závodila mezi dospělými osobami.

19.04.2010
Ahoj, ahoj, všechny moc zdravím! Mám teď docela fofr, v pátek jsem byla dabovat texty do Disney channelu, bylo to ke dni matek, ve středu jsem měla koncert na klavír, vystupovala jsem se sólo hrou a ještě druhou skladbu jsme s kamarádkou hrály čtyřručně. Ve čtvrtek jsem byla celé odpoledne natáčet písně s Bambini v rozhlase na Praze 8 a večer jsem ještě stihla trenink agility na cvičáku s mým pejskem! Ale již se těším na prázdniny!

07.03.2010
Ahoj všichni!Dostali jsme špatnou informaci, ČT mne jak trénuji na koních vysílala již 1.3. a ne 8.3., jak nám sdělili. Kdo se chcete podívat, otevřete si webky: www.jkptice.cz, tam klikněte na "ZDE" v Novinkách.
Všechny zdravím!

26.02.2010
Česká televize Brno navštívila náš jezdecký oddíl, filmovala tam naše koně a mně při treninku (skoky), více o oddíle na www.jkptice.cz.

26.02.2010
A kdo chce, může se podívat na moje webové stránky www.ladytop.wbs.cz.

26.02.2010
Ahoj všichni, 8.3. budu v televizi na ČT 1 v 15:30 v poředu Věřím si, kdo chce ať se koukne. Repríza druhý den na ČT 2 v 10:30.

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!