Jan Kučera

bikros

Nominaci jsem získal v roce 2006

Byl jsem nominován za:

3.místo na MS v Sao Paulo Brazílie; r. 2005 3.místo na MS v Paříži;r.2004 6.místo na MS ve Valkenswaardu (NL); 4x mistr České republiky.

Co právě dělám?

10.01.2008
Hoj všichni,přeju vám všechno nejlepší do nového roku, hodně zdraví a úspěchů ve vašich oborech.
V neděli brzy ráno jsme se s tátou vydali ve vánici na Slovensko, kde se konal v Šenkvicích závod Twister capu. I když jsme přijeli po namrzlé dálnici s hodinovým spožděním, podařilo se mi vyhrát kvalifikaci a pak i semifinále a finále. Zítra odjíždím na závody ME do Holandského Zwolle, tak mi držte palce.

29.10.2007
V sobotu 13.10. se jel poslední závod Českého poháru v Bílině, který jsem vyhrál, a tak si zajistil celkové vítězství v seriálu Českého poháru.
V sobotu 3.11.se jede závod ve Švýcarsku, tak mi držte palce.
čau

01.10.2007
V sobotu 29.9. se konal závod mistrovství České republiky BMX v Protivíně.Po dvou letech jsem opět vyhrál, takže mám už pátý titul v kapse. Juchůůůů

13.05.2007
Dlouho jsem tu nebyl a dost se toho dělo. 28. dubna se v Klatovech jel 1.závod Českomoravského poháru,kde jsem dojel na druhém místě. Byla to vlastně příprava na 3.a 4.závod Evropského poháru, který se jel za týden a v kterých jsem se v obou závodních dnech, 5. a 6.5.dostal mezi 16 nejlepších evropských jezdců ve spojené kategorii s o rok staršími.
Včera jsem se pozdě večer vrátil z Uničova z 2. závodu Českomoravského poháru, kde jsem byl druhý.
Ve čtvrtek odjíždíme na další evropu do Švýcarska. Jestli chcete vědět co je bikros, koukněte na ČT4 sport na pořad Spurt třeba 16.5. v 19,15.Ahoj a držte mi pěsti.

26.04.2007
Ahoj všichni, v pondělí jsme se vrátili z Belgie kde se jel 1.a 2.závod Evropského poháru. Ve spojené kategorii 13-14 se nás sešlo 55 jezdců z celé Evropy. 33 čtrnáctiletých a 22 nás mladších třináctiletých.Bylo to docela těžký. V sobotu jsem se probojoval přes základní jízdy a čtvrtfinále mezi 16 nejlepších do semifinále. V neděli jsem vyfasoval do rozjížděk samý esa ze čtrnáctek , ale i tak jsem postoupil do čtvrtfinále, kde jsem bohužel dojel na 5. místě a to znamenalo stop pro další postup. V celkovém hodnocení jsem zatím na 14. místě z celé kategorie 13-14 ze třináctek jsem druhý.
Zítra odjíždíme na další závody do Klatov. Kdo bydlíte poblíž, přijďte se v sobotu a neděli podívat. Bikros stojí za vidění. Je to olympijská disciplína. Ahoj

16.04.2007
Mám za sebou druhý závodní víkend. V sobotu 14.4.se v Praze Bohnicích konal závod "Velká cena Prahy 8" ve kterém jsem zvítězil. V neděli se pak jel další závod seriálu Českého poháru a to jsem se v kategorii 13-14let probojoval do finále, kde jsem dojel pátý. Ve čtvrtek, odjíždím do Belgie na závody Evropského poháru. Kategorie jsou opět spojeny a tak to s o rok staršími bude velice těžké.Držte mi palce.

14.04.2007
Ahoj,
minulý týden jsem byl na prvních závodech sezóny v Pardubicích. V sobotu se jel kontrolní závod reprezentace, kde jsem ve své kategorii třináctiletých vyhrál. V neděli se jel první závod Českého poháru. V téhle soutěži jsou kategorie spojené po dvou ročnících a tak jsem jel se staršími v kategorii 13-14. Dojel jsem na třetím místě.Juchů

11.02.2007
Ahoj všichni, zima je pro bikros okurkovou sezónou a tak nezbývá než pilně trénovat a připravovat se na letošní závody. Trénujem v cyklistické hale v Motole a taky v tělocvičně. Kromě českých závodů, mne čeká i několik po evropě a rád bych do Kanady na mistrovstí světa. Ale to bez sponzora asi nepůjde a tak nějakého sháním. Nevíte kde rostou?

13.01.2007
Učím se jezdit na jednokolce, kterou mi přinesl "ježíšek", ve čtvrtek jsem byl v Českém rozhlase na natáčení pořadu Pavlíny Wolfové "Děti Vám to řeknou" a byla to náramná sranda - fakt hustý.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!