Daniela Valešová

klasický balet

Zlatý oříšek jsem získala v roce 2019

Moje úspěchy:

1. místo sólo (balet) Pardubická Arabeska,
1. místo sólo (balet) Na Špičkách Brno,
1. místo sólo (balet) Kábrt Cup Kutná Hora,
role přítelkyně Kláry v baletu Loudkáček - Vinohradské divadlo sezóny 2018/19,
2. místo sólo (balet) Grand prix Olomouc,
medailové pozice i v duetech na výše uvedených soutěžích.

Byla jsem nominována za:

za mimořádný přínos v oblasti klasického baletu

Co právě dělám?

03.08.2020
Zdravím všechny v prázdninovém čase. Moje baletní léto plyne v režimu pravidelných tréninků v baletní škole a doma. Od letošního léta můžu doma využívat i svůj vlastní "baletní sálek", což je super.
Na začátku července jsem prošla skvělým a intezivním čtrnáctidenním kurzem u našich předních baletních profesionálů. Podobné plány , včetně kurzů s profesionály, mám i v srpnu.

05.06.2020
Díky karanténě jsem celé své baletní jaro strávila pouze tréninky v domácích podmínkách. Sestavila jsem si a poctivě plnila svůj tréninkový plán, využívala jsem i možnosti on-line baletních hodin. V udržování kondice mi kromě domácího posilování a tréninku pomáhalo i pravidelné běhání.
Od konce května je opět otevřená baletní škola, takže mohu kromě klasických tréninků konečně pilovat soutěžní choreografie ve velkém prostoru baletního sálu. Ten prostor s baletizolem mi v karanténě chyběl nejvíce. Většina baletních akcí, kterých jsem se měla zúčastnit byla přesunuta, takže mne čeká náročný podzim.

26.02.2020
Od nového roku mám za sebou několik vystoupení - pololetní představení broumovské ZUŠ, předtančení na různých společenských akcích. V lednu jsem získala velmi cennou zkušenost. Byla jsem hostem živého vysílání pořadu České televize Události Komentáře moderovaného ten večer Danielou Písařovicovou. Nyní se věnuji přípravě na jarní soutěžní sezónu.

Partner