Josef Krupička

hra na akordeon

Zlatý oříšek jsem získal v roce 2011

Moje úspěchy:

2012 - Mezinárodní soutěž Praha 1.místo , mezinárodní soutěž Ostrava 1.místo

2012 - Mezinárodní soutěž v Rakousku ve Vídni 1.místo

Byl jsem nominován za:

2x 1. místo v mezinárodní soutěži v Itálii, 1. místo v mezinárodní soutěži v ČR.

Co právě dělám?

10.12.2012
Ahoj, ruka se mi zahojila báječně a už mám za sebou pár úspěchú. Byl jsem pozván do Prahy abych vystoupil v Pražském Rudolfinum, hrál jsem tam tři pondělky za sebou 5.11 9.11 19.11. a požádali mne jestli bych nastudoval pro nĕ jednu skladbu, kterou chtěli abych zahrál, povedlo se. Já jsem hrál a Hana Kadlecová profesionální zpěvačka z různých muzikálu zpívala. Byla to pro mne zase jiná zkušenost a bylo to fajn, ještě jsem tam hrál spoustu písní z mého repertoáru. Pražské Rudolfinum je prostě nádherné, je tam moc pěkná akustika. Dále 29.11. jsem byl na mezinárodní soutěži v Rakousku ve Vídni a hurá vyhrál jsem 1.absolutní místo a k tomu ještě jedno zvláštní ocenění a dostal jsem dárečky. Já mám takovou radost, že se mi to povedlo , myslel jsem , že to nezvládnu po takové pauze. Za to taky patří poděkování, mému doktorovi panu Martinu Ošťádalovi, že mi tak dobře ruku dal pořádku, moc děkuji pane doktore a také mím učitelům, děkuji, děkuji. Teď se připravuji na mistrovství české republiky, to bude dřina. Mějte se dobře ahoj Pepa.

11.09.2012
Ahoj, tak jak se všichni máte?Já opravdu doufám,že dobře,protože já se dobře nemám.Zlomil jsem si na kole, na dvakrát ruku,takže mám obrovskou smůlu.Měl jsem před sebou mezinárodní soutěž v Itálii a nemůžu jet.Je mi to moc líto.Ještě mám před sebou koncem listopadu mezinárodní soutěž v Rakousku, ale to asi nezvládnu nacvičit. Čekal jsem celé léto až budu jezdit opět na soutěže,moc jsem se těšil, ale místo toho budu odpočívat.No co se dá dělat,nic.Víte co? Já Vám všem budu držet palce, aby jste vyhrávali, na všech vašich soutěží. Alespoň něco né? Tak se mějte oříškově pěkně ahoj Pepa.

11.09.2012
Ahoj,dne 17.5.2012 jsem získal 1.místo v mezinárodní soutěži ART-DUO MUSIC FESTIVAL PRAHA bylo to super.Ještě jsem hrál na gala večeru, to je koncert vítězů,kde byla skvělá atmosféra.Bylo tam spoustu skvělých dětí,které hráli nádherně i na klavír.Moc jsem si to užil,zdravím všechny ahoj Pepa.

22.04.2012
Ahoj,zdravím všechny ze zlatého oříšku.Dnes jsem se vrátil z mezinárodní soutěže v Ostravě,kde jsem získal 1.absolutní místo.Moc se mi tam líbilo,setkal jsem se tam z mnoha významnými lidmi a dokonce s mistrem světa a jeho profesorem,který byl také mistrem světa ve hře na akordeon.Byl to pro mne nádherný zážitek a moc si toho vážím.
Ve čtvrtek 19.4.jsem byl na natáčení ve studiu kamarád,bude to odvysíláno v neděli 10.6.2012 bylo to fajn.
Mějte se hezky a přeji všem mnoho úspěchů.Čau Pepa.

15.02.2012
Ahoj,zdravím všechny ze Zlatého oříšku, včera jsem byl v hudební škole, Brně, kam za mnou zavítala česká televize s pořadu VĚŘÍŠ SI, natáčeli mě a mého pana učitele. Pořad bude odvisílán 6.3.2012 asi v 17.20 na ČT 2, bylo to docela fajn. Jinak se mám docela dobře a chystám se na nějaké soutěže,mějte se všichni úžasně a at´se vám daří ahoj.

Zlatý oříšek Vám přinášejí

Partner