Co Zlatý oříšek dětem přináší?

Prestižní ocenění

Přihlášením do soutěže mají děti aktivní v jakémkoliv oboru šanci získat prestižní ocenění Zlatý oříšek.  Tato cena s více než dvacetiletou tradicí je rovněž spojena s finanční odměnou na podporu jejich další činnosti.

Motivaci

Zažít celospolečenské uznání, ocenění a patřit mezi nejšikovnější děti České republiky je pro účastníky Zlatého oříšku tím správným impulsem do další práce a mnozí z nich začnou díky takové zkušenosti brát svou dosavadní činnost tak vážně, že se stane jejích životní cestou. S řadou těch, kteří se jako děti Zlatého oříšku zúčastnili, se dnes setkáváme už jako s dospělými vrcholovými sportovci, umělci, ale i vedoucími pracovníky v nejrůznějších oblastech našeho života.

Mediální zkušenost

Díky tradičnímu novoročnímu televiznímu finále soutěže v České televizi, které se natáčí na konci listopadu a následným širokým mediálním aktivitám, se pro děti jedná také o zajímavou příležitost, jak si na vlastní kůži vyzkoušet a zdokonalit své mediální dovednosti, které jsou v dnešní době nezbytné pro úspěšný rozvoj jakékoliv činnosti.

Nové příležitosti

Veřejná a široká mediální prezentace dovedností v rámci Zlatého oříšku oslovuje ke spolupráci s dětmi nejen profesionály z daných oborů, ale i sponzory, kteří již mnohokráte dokázali posunout činnost účastníků soutěže na zcela novou úroveň. 

Všestrannou podporu

Svou účastí v soutěži Zlatý oříšek děti splní podmínku zapojení do programu všestranné podpory talentovaných dětí České republiky, která je hlavní náplní činnosti Nadačního fondu Zlatý oříšek.

Další informace o soutěži naleznete zde a přihlášku do soutěže zde.

Hlavní partner

Partneři

Partneři soutěže