Zdeněk Buš

hra na bicí nástroje

Nominaci jsem získal v roce 2013

Moje úspěchy:2014 - Přesto že jsem byl jako jediný dětský účastník vyhrál jsem Tulifest a tím získal možnost natočit CD a vystoupit na Benátské noci

Byl jsem nominován za:

2013
získal se svou kapelou ocenění osobnost školního roku
na soutěži Žibřidická žabka získal individuální titul talent soutěže
2012 první místo v národním kole ve hře na bicí nástroje,
2012 první místo v krajském kole ve hře na bicí nástroje
2012 první místo v okresním kole ve hře na bicí nástroje a čestné uznání za mimořádný výkon.

Co právě dělám?

09.03.2015
Zase začíná náročnější období. V pátek a sobotu soustředění. Odpoledne ještě jsem hrál na jedné akci. Ale to nejlepší mě teprve čeká 26. 3. hrajeme s kapelou Křížaly jako předkapela skupině Chinasky. Na to se moc těším. Tento pátek hrajeme na plese. Ještě kdybych mohl více cvičit. Sousedům v paneláku začínají bicí s se síťkami vadit čím dál tím víc a tak cvičím čím dál tím míň :-(.

28.06.2014
Tak ve středu jsem byl na další konzultaci u pana profesora Linharta na konzervatoři, ve čtvrtek jsem si byl pro zlatého oříška čtenářů časopisu ABC a dnes jsem si užil natáčení svého prvního sólového singlu v nahrávacím studiu u Honzy Hladíka v Liberci. Za tři týdny mě čeká natáčení Talk show s Martinem Krausem a za měsíc benátská noc.

25.05.2014
Tak v dubnu mi na konzervatoři pan profesor řekl, že kdybych dělal talentové zkoušky letos tak bych byl přijet. A to mám ještě čtyři roky čas. Největší můj úspěch ale přišel včera. Zúčastnil jsem se soutěžní přehlídky Tulifest v Liberci a vyhrál jsem hlavní cenu natočení CD a vystupovat na Benátské noci.

07.04.2014
V pátek mě čeká první konzultace na konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze moc se těším a jsem zvědaví co mi pan profesor řekne

22.02.2014
Ahoj tak jsem včera s kapelou Křížaly ve které hraju hrál na plesa naší školy. Užil jsem si to a těším se na další hraní.

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!