Ondřej Kříž

historie, jazyky

Nominaci jsem získal v roce 2013

Byl jsem nominován za:

1. místo v děkanátním kole vědomostní soutěže Velkomoravské dobrodružství u příležitosti 1150. výročí příchodu sv. Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu.
2013 - 1. místo v celostátním kole soutěže Bible a my.
2013 - účast v okresním kole konverzační soutěže v anglickém jazyce.
2013 - 3. místo v okresním kole zeměpisné olympiády
2012 - 1. místo v celostátním kole soutěže Bible a my

Co právě dělám?

22.04.2014
Tak opět zdravím, dozvěděl jsem se výsledky Matematické olympiády a celkem mě potěšily. Účastnil jsem se jí poprvé a skončil sem na třetím místě, v pořadí 5. (jeden člověk byl 1. a tři další byli 2.)
Pokud se také někomu chce, dejte mi hlas v následujících soutěžích:

http://aplikace.rozhlas.cz/hlasuj/zlaty-orisek

a v soutěži...

http://decko.ceskatelevize.cz/zlatyorisek
-----------------
Děkuji moc za případnou podporu a brzy Vám znova napíšu.
P.S.: Nějak jsem si neporadil s enterem, takže tato zpráva asi nebude moc krásná po estetické stránce...

09.04.2014
Dnes jsem se účastnil Matematické olympiády ve Znojmě. Celkem se mi tam líbilo a je dost možné, že se stanu úspěšným řešitelem (budu mít více jak 50% bodů). Výsledek jsem se zatím nedozvěděl, ale až se ho dozvím, dozvíte se ho i Vy ;)
Na programu mám dále Pythágoriádu a jednu další soutěž v angličtině.
Užívejte si života a zapříčiňte co nejméně válek :D

17.03.2014
Myslel jsem si, že pro tento školní rok už bude klid, ale velice šeredně jsem se zmýlil... Bylo mi oznámeno, že se budu nejspíše účastnit Pythágoriády (něco jako matematická olympiáda), Matematické olympiády a nejspíš nějaké další anglické soutěže. No, o zábavu mám na nějaký měsíc postaráno a brzy budete moci číst další zprávy... Do té doby se mějte dobře!

25.02.2014
Takže, právě jsem se vrátil z okresního kola Zeměpisné olympiády. Pro letošní rok jsem se posunul o dvě místa dozadu - byl jsem 5. Soutěž měla 3 části. 1. část byla práce s atlasem. Tu jsem zvládl celkem dobře. 2. část byla práce bez atlasu, tu jsem taky zvládl dobře. Ale třetí část -praktická část (grafy a tabulky)- dopadla velice špatně. Tato část byla v podstatě o porovnávání, ale já jsem zapojil matematickou část mozku. Co se nemělo počítat, to jsem vypočítal a co se počítat mělo to jsem vypočítal špatně. Ale 5. místo je taky celkem dobré, tak jenom doufám, že příště se nezhorším ještě víc.
To bylo všechno, pro delší dobu se s vámi loučím, další zprávu očekávejte někdy během dubna, kdy se zúčastním Matematické olympiády.

14.02.2014
Znovu píšu, tentokrát se zprávou z anglické konverzační soutěže. Účastnil jsem se okresního kola ve Znojmě a obsadil jsem 2. místo. Zase o půl bodu... Ale je to celkem zlepšení, minulý rok jsem byl 9.
Soutěž se skládala z poslechu, konverzace a popisování obrázku a ztratil jsem průměrně kolem jednoho bodu.
Další zprávu poskytnu v úterý 25., (kdy se budu účastnit Zeměpisné olympiády) nějak to beze mě snad přežijete... :D

12.02.2014
Tak, velevážení čtenáři, právě proběhlo celostátní kolo soutěže Bible a my.
A i tento rok jsem byl celkem úspěšný. Obsadil jsem 2. místo a od prvního místa mě dělilo půl bodu. Ale jsem celkem spokojený, může být i hůř. :D
Tento týden mě čeká ještě soutěž v anglické konverzaci, která je v pátek. A do třetice a čtvrtice ještě Zeměpisná olympiáda a Matematická olympiáda, takže mám co dělat...

Mějte se dobře a dělejte něco užitečného. :D

09.01.2014
Jako obvykle, začátek roku je pro mě doprovázen celostátním kolem soutěže bible a my v únoru, okresním kolem zeměpisné soutěže a ještě okresním kolem soutěže v anglické konverzaci...
Takže se mám na co těšit... :D

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!