Žákovský parlament

Žákovský parlament

Nominace nám byla udělena v roce 2012

Nominace byla udělena za:

činnosti: Humanitární organizace Adra - finanční sbírka pro Občanské sdružení Píšťalka pro Českou společnost AIDS – prodej červených mašliček na charitativní účely, sbírka hraček pro děti z dětských domovů, Tříkrálová sbírka, Český den proti rakovině – květinový den.
Dětský rehabilitační stacionář v Ostravě-Porubě finančním příspěvkem získaným z prodeje vlastních výrobků na Vánočním jarmarku ve výši
Účastníme se mezinárodního projektu s cílem podpory čtenářství - Záložka do knihy spojuje školy
Žáci sestavili Žákovskou petice za zlepšení stavu ovzduší v Ostravě,
Soutěž pro talentované žáky, velmi úspěšní jsme byli v soutěži Dívka roku, do které ŽP přihlásil naši členku Kristýnu Kubíčkovou, která vyhrála moravské finále a postoupila do celostátního finále v Jičíně, kde skončila na 3. místě.

Co právě děláme?

26.03.2013
Konečně se nám to podařilo!!!Na začátku roku jsme si dali za cíl, že bychom chtěli adoptovat na dálku dítě z nějaké rozvojové země. Nashromáždili jsme penízky a máme desetiletou holčičku z bangladéše- Minu Pahan. Jsme rádi, že jí můžeme pomoci.

19.02.2013
Zase jsme sportovali, tentokrát soupeřili starší žáci ve stolním tenise. I náš předseda Radek Jablonovský dokazoval, jak je všestranně nadaný.

09.01.2013
Na žádost našich žáků jsme pro ně zorganizovali turnaj ve stolním fotbálku. Boje byly zajímavé a plné emocí. Kdo trénuje fotbálek o přestávkách, ten aspoň nezlobí !!!

09.01.2013
Hned v prvním lednovém týdnu jsme vyhlásili akci - Tříkrálovou sbírku. Část peněz ze sbírky poputuje na charitativní účely, část použijeme na adopci na dálku.Chceme podpořit ve studiu někoho, kdo to potřebuje.

08.01.2013
V předvánočním období jsme uspořádali sbírku hraček pro děti ze sociálně slabých rodin. Na fotografiích se sami můžete podívat, kolik krásných hraček jsme mohli darovat dětem, které se nemají tak dobře jako my.

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!