Helena a Julie Nováčkovy

jazz dance, modern dance, balet

Zlatý oříšek jsme získali v roce 2012

Nominace byla udělena za:

1. místo - Mistryně republiky CDO, junioři - DUO JAZZ DANCE 2012
kvalifikační soutěž Selb (Německo) na světový pohár v tanci DWC Villach (Rakousko) 1. místo jazz dance DUET Julie a Helena Nováčkovy, choreografie Klauni + zvláštní cena poroty za nejlepší tanečnice a dosažení nejvyššího bodového ohodnocení ze všech soutěžících všech kategorií, 1. místo jazz dance Juniorské skupiny CDO
1. místo balet – Art dance skupiny
Světový taneční pohár DWC Rakousko – Villach 2012:
1. místo – Duo jazz dance
Mistrovství České Republiky CDO – 1. Místo Jazz dance skupiny Junioři

Co právě děláme?

24.10.2014
Ahoj všichni, dlouho jsme se neozvaly, tak shrnujeme naše úspěchy a plány: letos jsem se staly mistryněmi světa na Dance World Cup 2014 v moderním tanci formace junioři a jsme na to velmi hrdé, a s našim duetem jsme se umístlily na krásném 7. místě v obrovské konkurenci tanečníků z 30 zemí světa. Můžete se na náš duet kouknout na https://www.youtube.com/watch?v=bBNur5MrJFk, a můžete nám dát svůj like na FB stránce: Julie a Helena Nováčkovy. Přijďte se na nás podívat 8.11. na BVV, těšíme se na Vás :-)

19.08.2013
Ahoj, jsme v druhé polovině prázdnin a my máme za sebou taneční mistrovství světa v juniorské kategorii. Bylo to nádherné, bydlely jsme u moře v Anglickém Brightonu, které je krásným městem a v jehož centru se soutěž konala. Soutěže se zúčastnilo 30 zemí z celého světa a celkem 2000 soutěžících - obrovská konkurence! A my dvě, s našim duetem jsme se staly vicemistryněmi světa! Vůbec jsme to nečekaly a o to byla radost větší. Soutěžily proti nám dvojice, kterým bylo od 15 do 18 let, takže jsme patřily k nejmladším v této kategorii. Medaili jsme získali jako jediné z celé ČR. Děkujeme všem, kdo nás podpořili a drželi palce. Už nyní se těšíme na další rok plný tance a nových zážitků - zkusíme se letos hlásit na taneční konzervatoř, tak nám i nadále držte palce :-)

28.05.2013
Blíží se léto a my plánujeme spousty ací. Máme za sebou vítěznou nominaci na mistrovství světa ve Velké Británii, získaly jsme hned tři poháry a to jako duet v jazzu, v klasickém baletu Helča a Julča ve smíšených formacích s dospělými tanečníky. Pak jsme pro letošek mistryně ČR v jazz dance i moderně v juniorech mistrovská extraliga formace. A na galavečeru filmového festivali ve Zlíně budeme mít tu čest předávat cenu Zlatý střevíček. Těšíme se na další krásné akce, které nás čekají.

01.03.2013
Ahoj všichni! Tak to máme v kapse!!!! Nominovaly jsme se na světový taneční pohár DWC, který se bude konat letos v červenci ve Velké Británii v Brightonu a to každá hned se čtyřmi choreografiemi: Helča duet klasický balet, Julča open class formace, a pak obě společně za duet jazz dance junioři a juniorské formace moderna a taky jazz dance. Takže máme celkem tři poháry a každá čtyři zlaté medaile. No a už se zase připravujeme s další, novou choreografií na další soutěže, první bude v Praze za CDO Dance live tour, 23.3. Máme toho před sebou hodně. Držte nám i nadále palce...

06.02.2013
Tak máme za sebou pololetní vysvědčení, měly jsme obě samé jedničky! Hurá! Tak snad se nám bude dařit i v druhém pololetí. V sobotu 9.2. budeme vystupovat na Únětickém masopustu v místní Sokolovně s naší Klaunovskou choreografií. Kdo jste z okolí, přijďte se podívat. No a hned další týden nás už čeká nominace v Německu. Trénujeme v tanečním studiu Emotion každý den i o víkendech, máma nám po večerech našívá flitry na kostýmy. Doufáme, že ta dřina bude stát za to a nominujeme se na další mistrovství světa i v juniorské kategorii, kde máme mnohem větší konkurenci, protože soutěžíme s tanečníky až o 3 roky staršími, než jsme my.

08.01.2013
Právě pilně trénujeme a připravujeme se na nominační soutěž na světový pohár, který se letos bude konat v Brightonu, v Anglii. Nominační soutěž bude letos v únoru v německém Selbu a budeme soutěžit s novým duetem již v juniorské kategorii jazz dance a ještě s baletem a ve skupinovém se dvěma choreografiemi. Držte nám palce.

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!