Barbora Pakostová

raketové modelářství

Nominaci jsem získala v roce 2005

Byla jsem nominována za:

Získání titulu Mistryně republiky,
3x Mistryně Evropy
Mistryně světa 2004 kategorie S7.

Co právě dělám?

07.06.2006
Ahojky všichni.Je to už dlouho co jsem sem psala.Ve dnech 12.-14.května se v Krupce konal Světový pohár a paralelně s ním i závody seriálu mistrovství ČR .Tohoto závodu se zůčastnili závodníci z 8 zemí.Mezi všemi těmito závodníky jsem se umístila (ve Světovém poháru) jednou první.Byla jsem dvakrát jsem byla nejlepší junior¨, jednou mistr ČR.Další závody se konají 24. a 25. června v Krupce.Všichni jste srdečně zváni a pokud nepříjdete držte mi prosím palce.=)

12.04.2006
Ahojky lidičky,
po zimě se konala první soutěž ze seriálu mistrovství ČR v raketomodelářství v Jaroměři (u Hradce Králového).
Skončila jsem na 2., 3., a 3. místě.
Pokud by jste se chtěli o raketomodelářství dozvědět víc nebo jste jen zvědaví jukněte na www.rmkkrupka.cz a tam všechno najdete.
30. dubna se konají další závody,pak se vám znovu ozvu tak zatím nashle a ahojky všichni.

10.03.2006
Ahoj všichni,
když jsem sem naposledy psala zmínila jsem se o Světovém poháru,který pořádá RMK Kupka-malá změna koná se to 12.-14.května.Díky a přijďte určitě všichni.
Bára

21.02.2006
Ahoj všichni chci vás jen upozornit ,že raketomodelářům začíná 1.dubna nová sezóna.Jestli se chcete podívat na první závody ,tak ty se konají 1.dubna v Krupce u Teplic na Srbickém pahorku vedle Hypernovy.Létají však jen menší děti.Daleko atraktivnější pro vás budou závody 12. až 13.května tamtéž ale budou se létat i velké makety.Doufám že se uvidíme ještě se ozvu.

Zatím nashle Bára Pakostová

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!