Radmila Kudláčková

country step

Nominaci jsem získala v roce 2005

Byla jsem nominována za:

Úspěchy v Cloggingu (country stepu) - Mistr ČR 2004 sólo i duo v kat. do 13 let, 3x mistr ČR duo s bratrem v kat. do 17 let, 2. místo sólo v kat. do 17 let.

Co právě dělám?

16.05.2006
Ahoj,
mám velkou radost, musím se vám pochlubit, v neděli 14.5.06 jsme s bráchou počtvrté získali v cloggingu v kategorii dueta Mistr ČR. A v kategorii open (to jsou skupiny), jsme se souborem byli druzí.
27.5.06 budeme s bráchou a se souborem soutěžit v Domě Barikádníků v Praze v soutěži Stodola 2006. Moc se těším, bude tam hodně zajímavých předtančení z celé oblasti country (nejen step). Přijďte se podívat.

28.04.2006
Ahoj všichni,
jestli chcete vědět, co to je clogging, podívejte se na stránky www.nagual.info, klikněte na movie and dance. V kategorii taneční stepuji s mým bráchou.
3.5. budeme hrát s naší kapelou v klubu Prosek v Praze, přijďte se podívat.

17.03.2006
Ahoj všichni.
Jsem cloggerka Radka, co byla v roce 2005 mezi 30 vybranými. Ve stepu zatím trénuji na mistrovství, které má být v květnu. Chystám si sólové předtančení, duo s bratrem a pomáhám bratrovi s choreografií pro celou naši taneční skupinu. Mimo to taky hraji a zpívám v hudební skupině Setoplete. Hráli jsme na maturitním plese naší školy v Lucerně, bylo to prima. Zítra máme vystoupení na country bále v Pyšelích u Černošic. Moc se těším. Kdo to máte blízko, přijďte se podívat.
Radka

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!