Karel Leskovec

hudba, recitace, čtení Braillova písma

Zlatý oříšek jsem získal v roce 2011

Byl jsem nominován za:

Následující úspěchy: Národní soutěž ZUŠ ve hře na klavír, okresní kolo Vimperk – 1. místo s postupem, recitační soutěž, okresní kolo Strakonice – ocenění za přednes, Národní soutěž ZUŠ ve hře na klavír, krajské kolo Český Krumlov – 2. místo, Jihočeský zvonek – pěvecká soutěž, okresní kolo – 1. místo s postupem, Jihočeský zvonek – pěvecká soutěž, krajské kolo – 1. místo, mezinárodní soutěž – Novohradská flétna – 1. místo, Braillský klíč – soutěž ve čtení Braillova písma – 1. místo – absolutní vítěz soutěže – přečteno 221 slov za 2 minuty.

Co právě dělám?

09.11.2012
Ahoj Oříšci.
Ve středu proběhla v Praze soutěž v rychločtení braillova písma .Podařilo se mi obhájit prvenství a ještě překonat svůj rekord na 237 slov přečtených za 2 minuty. Mám z toho obrovskou radost.Dále bych vás chtěl pozvat na příští týden ve středu 14.11. od 21 hodin bude vysílán na ČT1 pořad \"Světlo pro světlušku \", kde budu zpívat se skupinou Buty ,Váslavem Neckářem a skupinou Tara Fuki . Moc se na to těším .Všem přeju mnoho úspěchů a zdravím.

14.06.2012
Ahojky
Minulý týden jsem konečně zakončil letošní docela náročný soutěžní rok .Od pátku do neděle jsem byl na Národní přehlídce dětských recitátorů ve Svitavách .Moc jsem si to tam užil.Ještě před tím ,ve středu 6.6. jsem zpíval v Praze na Ovocném trhu , kde se otevírala \"Kavárna potmě \", což je kavárna , kde vás obsluhují nevidomí číšníci.Setkal jsem se tam s Jiřinou Bohdalovou , Simonou Stašovou a Anetou Langerovou.Byl to pro mě obrovský zážitek.
Moc zdravím a přeji vám všem krásné prázdniny .

14.05.2012
Čauky.
10.5.jsme získali v krajském kole pěvecké soutěže "Jihočeský zvonek" s mojí kamarádkou Vandou v komorním zpěvu 2.místo.
Všechny moc zdravím.

20.04.2012
Ahoj.
V pondělí jsem ve Strakonicích postoupil z krajského kola recitační soutěže do celostátního , které bude ve Svitavách 9.června .Moc zdravím .

15.04.2012
Zdravím všechny .
Ve čtvrtek 12.4.jsem v okresním kole získal dvě 1. místa v sólovém a komorním zpěvu v soutěži Jihočeský zvonek a postoupil do krajského kola.Zítra budu bojovat v krajském kole recitační soutěže.
Tak zatím...

26.03.2012
Ahoj všichni.
V minulém týdnu jsem se zúčastnil dvou soutěží.20.března proběhlo v Dačicích krajské kolo národní soutěže ve hře na zobcovou flétnu , tam jsem získal 1. místo ve své kategorii.Hned druhý den 21.3. se v Táboře konalo krajské kolo celostátní soutěže v sólovém a komorním zpěvu.V sólovém zpěvu jsem obsadil 3.místo a zvláštní ocenění poroty za stylovou interpretaci skladby J.Ježka .V komořině bylo krásné 2.místo.Tento týden ve středu ráno jedu do Č. Budějovic na klavírní přehlídku a hned odpoledne si zasoutěžím ve zpěvu o Jihočeský zvonek ve školním kole u nás ve Vodňanech.Moc zdravím .

24.02.2012
Ahoj kamarádi.Včera 23.2.se mi podařilo získat 1.místo a stát se absolutním vítězem v okresním kole soutěže ve hře na zobcovou flétnu ve Strakonicích.Už se těším do krajského kola , které bude v Dačicích 20.3.Všechny moc zdravím.

18.02.2012
Ahoj všichni ve Zlatém oříšku.Ve čtvrtek 16.2. jsem se zúčastnil okresního kola pěvecké soutěže ve Volyni.Získal jsem 1.místo s postupem v sólovém zpěvu ,dále 1. místo s postupem v komorním zpěvu a stal jsem se absolutním vítězem celé soutěže.Příští týden mě čeká soutěž v recitaci a okresní kolo ve hře na zobcovou flétnu . Všechny moc zdravím .Kája.

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!