Lenka Vavříková

mažoretka, výtvarnice, hra na housle, flétnu

Nominaci jsem získala v roce 2010

Byla jsem nominována za:

Následující úspěchy: 2010 – hlavní vítězka mezinárodní talentové soutěže Talent Awards (soutěž v tanečních, pohybových a hudebních odvětví), mažoretky – 2010 postup mistrovství ČR (disciplína pom-pom), výtvarný obor – 2009 převzala z rukou velvyslankyně Číny zvláštní ocenění za obrázek, který se umístil ve 2. ročníku dětské výtvarné soutěže na Tchaj-wanu – Čína, výstavy – 2009 první samostatná výstava výtvarných prací v městské knihovně v Písku. Za své výsledky byla několikrát oceněna starostou města mezi nejlepšími žáky a studenty Písku. Hraje na housle – 1. místo v krajském kole soutěže dětských smyčcových orchestrů (2009), hraje na flétnu, tančí standardní a latinskoamerické tance.

Co právě dělám?

20.01.2015
Ahoj kamarádi, sezóna 2014 se nám vydařila. Na mistrovství Evropy mažoretek v Rumunsku jsem získala 1. za sólo show, v duu se sestrou jsme byly také na 1. místě, v sóle pom-pom jsem vybojovala bronz, v duu jsme byly na 5. místě. Zůčastnily jsme se i v disciplíně baton, kde jsem se umístila na 8. místě, Lucka na 9. místě a v duu jsme skončily na 11. příčce.
Bylo tam moc fajn, odvezly jsme si spoustu krásných zážitků, pro mažoretky byl připraven také zajímavý doprovodný program, např. Drakula show. Moc se nám tam líbilo. Lenka

13.10.2014
Ahoj, zdravím všechny, o víkendu jsme byly na 1.ročníku soutěže EU, získaly jsme tři zlaté, tri stříbrné a tři bronzové medaile za sóla a dua baton i pom-pom a všechny sestavy postoupily do finále, které proběhne v dubnu příštího roku. Lenka

08.10.2014
Ahoj kamarádi z OŘÍŠKU.
Posílám info o letošní soutěži. Na Region Cupu v Příbrami jsem získala v disciplíně pom-pom show 2.místo, v duu se sestrou Lucií jsme byly 1., za sólo pom-pom klasik jsem měla také 2.místo a v duu 1., v disciplíně 2baton jsem vybojovala 2.místo, Lucka 3. a v disciplíně baton sólo jsem byla 2.,Lucka 1., duo baton skončilo na 2. místě.
Obě sestavy pom-pom klasik a obě sóla 2baton postoupily do finále, ostatních pět do semifinále na Mistrovství Čech. Z Mistrovství Čech, stejně jako z Mistrovství Moravy postupovalo prvních osm míst do finále. V sóle pom-pom show jsem se umístila na 5. místě, v duu jsme byly 7., obě sestavy nám tak postoupily do finále. V hůlce - baton jsem skončila 9., Lucka 17. a duo 9.
Na finále v Jaroměři jsem vybojovala za sólo pom-pom klasik 5.místo, stejně tak i v duu, za sólo pom-pom show jsem byla 10. a duo 8.. V disciplíně 2baton se mi podařilo získat bronz, Lucka byla na 4.místě a obě dvě jsme získaly nominaci na Mistrovství Evropy do chorvatské Poreče.
Lenka

04.03.2014
Ahoj kamarádi, v únoru jsem na soutěži O pohár ze zámku vybojovala zlatou medaili v disciplíně pom-pom. Minulý týden jsem v Českých Budějovicích převzala Čestné uznání Talent Jihočeského kraje 2013 v kategorii umělecké taneční.
Mějte se hezky, hodně úspěchů všem. Lenka

20.11.2013
Ahoj kamarádi, pomalu končí sezóna, tak musím napsat, co se ještě letos událo. Podařil se postup ma mistrovství Evropy v mažoretkách, což mi udělalo velkou radost.
Na Region Cupu v Příbrami jsme vybojovaly šest medailí, zlato jsem vybojovala za sólo show a s Luckou v duu pom-pom, stříbro dovezla Lucka za sólo pom-pom a spolu jsme ho získaly za duo show, bronz jsem vybojovala v disciplíně sólo baton, druhou bronzovou medaili jsme měly v duu baton, Lucka v sóle byla pátá. Všech sedm sestav postoupilo do finále mistrovství mažoretek ČR. Tam jsme získaly 3x osmé místo, jedno deváté a jedno patnácté. Lucka za sólo pom-pom přivezla bronz a postup na ME, kde se umístila na 6.místě, já jsem získala nominaci na ME v disciplíně show, na Evropě jsem vybojovala 4.místo. V duu pom-pom jsme se staly vícemistryněmi ČR a spolu se stříbrnou medailí si odvážely postup na ME, tam jsme se umístily na 7.místě.
Teď se chystáme na vystoupení na plese a na vernisáži.
Mějte se hezky a hodně úspěchů všem.
Lenka

04.10.2013
Ahoj kamarádi,
Druhým rokem fungujeme samostatně jako duo mažoretek se sestrou Luckou. Letos byla úspěšná sezóna. V březnu jsem na nepostupuvé soutěži O pohár ze zámku získala bronzovou medaili za cvičení s hůlkou.
Pak začaly postupové soutěže, v sólech i duu s hůlkou jsme postoupily do semifinále, v pom-pomech jsme za duo získaly zlatou medaili v kvalifikaci a bronzovou s semifinále, v sóle jsem měla stříbro a postup do semifinále, odkud jsem se probojovala do finále. V sólech 2baton jsme získaly obě zlato a postup do finále, tam 4. a 6. místo.
Opět jsem byla porotou nominovaná do semifinále Mažoretka roku.

Mějte se fajn
Lenka

09.01.2013
Ahoj kamarádi,
zdravím všechny v novém roce. Začínám se připravovat na soutěže v mažoretkách, vloni jsem v kvalifikaci s hůlkou získala brozovou medaili a postup, v semifinále jsem skončila šestá. Jako duo s pom-pomy jsme se sestrou vybojovaly stříbro a postup, v semifinále jsme byly páté.
Vystupovaly jsme také na řadě zajímavých akcích - městských slavnostech, plesech, na celostátním setkání knihovníků apod., teď se chystáme na další vystoupení na plese. Držím všem palce a přeji úspěšný rok.
Lenka

29.10.2012
Ahoj kamarádi,
v letošním roce jsme se sestrou Luckou soutěžily v Klatovech, jako duo v disciplíně klasická mažoretka jsme vybojovaly postup na zemské finále a tam se nám podařilo postoupit na finále národního šampionátu do Ronova nad Doubravou, kde jsme skončily v první desítce. Udělalo nám to velkou radost. Odbornou porotou jsme také byly obě nominovány na mažoretku roku, postoupila jsem do semifinále do Poděbrad.
Mějte se fajn Lenka

21.03.2012
Ahoj kamarádi,
3.března jsme soutěžily se sestrou Luckou na mezinárodní soutěži talentů Talent Awards 2012. V duu jsme vyhrály 1.místo, na druhém místě skončily soutěžící z Havířova a na třetím holky z Německa. Udělalo nám to velkou radost, na soutěži byli súčastníci z osmi zemí Evropy.

Mějte se fajn
Lenka

14.03.2012
Ahoj kamarádi,

zdravím vás všechny v novém roce. 2.2.2012 jsem převzala Diplom za 3.místo ve výtvarné soutěži Z pohádky do pohádky.
Lenka

27.06.2011
Ahoj kamarádi,
minulý týden jsem v Praze v Letohrádku Kinských převzala diplom za umístění ve výtvarné soutěži Báje, pohádky a pověsti. Můj obrázek visí v Musaionu v expozici Národního muzea. Vernisáže se zúčastnily i některé známé osobnosti, např. Naďa Konvalinková nebo zpěvačka Rachel z Keni, které ocenění předávaly. Byl to pěkný výlet.
Přeji všem krásné prázdniny.
Lenka

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!