Maik Polák

capoeira

Nominaci jsem získal v roce 2010

Byl jsem nominován za:

Úspěch v mezinárodní soutěži talentů Talent Awards 2010, uspěl ve výběrovém řízení nadačního fondu Plaváček manželů Jakubiskových,Toto dokázal i přes svůj sluchový handicap a sociální znevýhodnění.

Co právě dělám?

09.11.2011
Maik je neúnavný sportovec a pohyb a sportování vůbec je to, co jej v životě nevíce těší. Jak sám říká, nejšťastnější je v tělocvičně. A aby nezůstalo jen u slov, Maik v tomto pololetí začal kromě capoeiry chodit ještě na tréninky gymnastiky a streetdance.

11.10.2011
Po úspěšných prázdninách má za sebou Maik pěkně hektický začátek školního roku. Společně se svými kamarády z capoeiry vystupoval v Praze na akci Praha dětem, zanedlouho na to v Brně v rámci oslav 30. výročí městské části Vinohrady a také na brněnském největším náměstí při oslavách Dne seniorů. A aby toho nebylo málo, pomáhal svým trenérům při náboru na jedné z brněnských ubytoven.

02.09.2011
Maik má za sebou velmi úspěšný půlrok. V červnu obhájil stipendium v rámci výběrového řízení nadačního fondu Plaváček, který podporuje talentované děti ze sociálně slabých rodin a dětských domovů a také zvítězil v celostátní soutěži Asociace amatérských sportů ČR - Sportovní talent roku. V srpnu se pak zúčastnil velkého finále soutěže Čenda hledá SUPERTALENT kam postoupil společně s bratrem z krajského kola a nakonec se z osmi set dětí probojoval na úžasné 2. místo.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!