Miroslav Macáš

zpěv

Nominaci jsem získal v roce 2009

Byl jsem nominován za:

1. místo v interní klavírní soutěži, 6. místo v mezinárodní pěvecké soutěži Podhorský čtyřlístek ve Rtyni v Podkrkonoší, 1. místo v Mezinárodní soutěži hudebních talentů v Krnově, 1. místo v regionální soutěži zpěvu populárních písní Hanácký skřivan Prostějov, semifinalista mezinárodní pěvecké soutěže Zlatá loutna v Třinci, 3. místo v regionální pěvecké soutěži ZŠ o cenu Modré kočky v Opavě, 1. místo v okresní pěvecké soutěži žáků ZŠ ve Vítkově, 1. místo v krajské soutěži Puškinův památník v Bohumíně s postupem na celostátní přehlídku festivalu Ars Poetica do Prahy, 2. místo v krajském kole soutěže ZUŠ – žesťové kvarteto – hra na tubu, semifinalista mezinárodní pěvecké soutěže Podhorský čtyřlístek v Rtyni v Podkrkonoší, finalista celostátní soutěže Slavíci ve školní lavici v Brně, nastudování muzikálu (Mamma mia) se školou popového zpěvu v Olomouci.

Co právě dělám?

20.02.2012
Pokud nepůjde odkaz otevřít, tak na youtube pod Miroslav Macáš - Jsi ta pravá.

20.02.2012
Ahojky všem,posílám vám odkaz na můj první videoklip, který jsem natočil v České muzice. Písnička je vlastní tvorba.Mějte se hezky a zase někdy. Mirek Macáš
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=Q-0xaVbhwyM

23.04.2011
Ahojky,
dneska jsem byl v semifinále talentové soutěže "Olympia hledá talenty" v Olomouci. Abych postoupil do finále, potřebuji hodně hlasů. Prosím všechny, kteří mě chtějí podpořit a budou mít od 23.4 do 29.4. cestu do nákupního centra Olympia v Olomouci, ať mi dají hlas.Jak hlasovat se dozvíte na místě na informacích. Mé soutěžní číslo je 151. předem moc děkuji a přeji krásné Velikonoce.
Mirek

12.04.2011
Ahojky všichni,
šťastný den!!! Dneska (9.4.) jsem byl na pěvecké soutěži Hanácký skřivan v Prostějově, kde jsem obsadil 1. místo. Konkurence byla velká.V neděli (17.4.) jedu na casting Olympia hledá talent do Olomouce, tak mi držte pěsti. Předem děkuji.
Zase někdy ahoj.
Mirek Macáš

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!