Lucie Hofmanová

disco tanec

Nominaci jsem získala v roce 2010

Byla jsem nominována za:

2. vicemistr ČR disko dance sólo, mistr ČR street dance formace, finalistka ČR extraliga disko dance, nominace na MS a ME 2010, 2. místo na mini playback show. 26. 6. 2010 na MS disko dance solo získala titul 2. vicemistr, 27. 6. 2010 na MS disko dance formací 4. místo. letošní sezonu zahájila 25. 9. 2010: 1. místem v disko dance solo, 1. místem disko – malá skupinka.
20. 10. 2010 nomiace na ME do Dánska s disko dance formací dětí
5. – 7. 11. 2010 nomiace na MS se street formací dětí (mistři ČR).

Co právě dělám?

07.11.2012
Ahoj,
v tomto roce se mi podařilo opět mnoho úspěchů! Ke svému hlavnímu koníčku - disco tanci jsem přidala i herectví, účinkování v dětském pořadu Tv Stars, moderování pro dětskou televizi Media Tv, v létě jsem pak byla vybrána na Letní herecké škole do hlavní role v muzikálu, kde jsem hrála a zpívala, pokračuji v sólovém zpěvu a hře na klavír

http://www.tvstars.cz/
http://www.mediatv.cz/rada.php
http://www.youtube.com/user/LucieHofmanova

Celý rok byl velmi úspěšný, nasbírala jsem mnoho medailí, pohárů a ocenění v disco a street tanci v ČR, na ME a MS.
Nominace na mezinárodní soutěže jsme měla opět ve všech disciplínách co tancuji. Letos jsem se podívala s tancem do Dánska na ME disco dance - titul vicemistr Evropy, v Ústí nad Labem ME street dance a světový pohár disco dance - 2x titul vicemistr, 2x titul 2.vicemistr, v říjnu jsme se vrátili z Maďarska z MS street dance - titul mistr světa,vicemistr světa, Světový pohár disco dance - titul mistr světa.
Mějte se hezky Lucka

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!