Petra Adámková

Životní prostředí

Zlatý oříšek jsem získala v roce 2005

Byla jsem nominována za:

Aktivní práci ve sněmu dětí a při ochraně životního prostředí - pravidelně provádí měření a pozorování na zadané téma ve vybrané lokalitě. Dostala atestaci z rukou ministra životního prostředí.

Co právě dělám?

20.06.2008
zdravim vás...už je to dlouho co jsem nepřidala žádně aktuality takže přišel čas to napravit. čtyřletý výukový program v sdšr-žp jsem úspěšně dokončila a déle v činnosti nepokračuji. spolupracuji ovšem dobrovolnick s greenpeace a když to vyjde budu i spolupracovat s organizací arnika.

28.08.2007
ahoj. nejbližší setkání, které sněm čéká se koná až v říjnu. o prázdniny bylo je jedno dobrovolné zadání...nebo spíš soutěž. více na sdcr.koniklec.cz

22.05.2007
Ahoj všem,
dubnové setkání se konalo, ale já jsem marodila, takže jsem se nezúčastnila- škoda. 25.5. - 2.6. 07 bylo plánované devítidenní setkání členů SDČR ŽP, ale to se bohužel z finančních důvodů nekoná. (Ještě je plánováno na podzim pětidenní setkání). Nyní pracuji na dvou posterech (nejlepší postery jsou umístěny do putovní výstavy) a na květnovém zadání. Už mi také přišlo potvrzení o přijetí na SCHOLU HUMANITAS :-). Tento rok je pro mně ve sněmu poslední tak doufám že ho dobře zakončím. Agentura také pořádá jako každoročně Týpý tábor v Českém lese - už se tam těším, bývá tam krásně.

08.03.2007
Ahoj všem,
nyní o víkendu 9.-11.3. se mělo konat setkání členů SDČR-ŽP ale z důvodu malého počtu přihlášených se nekoná. Snad se sejdeme v dubnu.Pracuji na březnové zprávě pokračujeme v tématu energie (živel oheň). Také jsem už podala přihlášku na Střední školu Humanitas v Litvínově. Více informací o SDČR-ŽP naleznete na www.koniklec.cz

25.01.2007
Ahoj vám všem,
mezi sněmáky již byla rozeslána zadání na tento měsíc a popis letošní činnosti - letošním tématem se stal oheň, energie - takže se dozvíme zase spoustu nových a zajímavých informací.(Budeme např. sledovat spotřebu energie, plynu, tepla..) Byl také odstartován nábor nových sněmáků více na http://www.koniklec.cz

15.12.2006
Ahoj všichni. V sobotu 9. 12. 2006 a v neděli 10. 12. 2006 se uskutečnila v Praze Vánoční víkendovka. Součástí akce byl i benefiční koncert, který se uskutečnil v Jazz Clubu Agharta. Setkání bylo jakési ukončení uplynulého roku a v jeho průběhu byly rozdány atestece popřípadě diplomy za úspěšnou celoroční práci. Já jsem obdržela diplom a čeká mě poslední rok živel oheň. Přeji vám všem Veslé Vánoce a šťastný Nový rok.

12.10.2006
ahoj všem,
pětidenní setkání (malý sněm) proběhne od 11. do 15. října
v Pastvinách u Žamberka. Na programu jsou ústní zkoušky, informace k závěrečným zprávám, přednášky, prezentace, herní program......Tento měsíc pracuji na říjnovém zadání.
více onformací o SDČR - ŽP Agentura Koniklec naleznete na
http:/www.koniklec.cz
mějte se hezky

15.09.2006
Ahoj všem,
Prázdniny utekly jako voda a byly moc pěkné, SDČR pořádal pro své členy týpý tábor a kdo chtěl, mohl se zúčastnit.
Bylo tam moc pěkně a je to v krásném prostředí Českého lesa.
Nyní pracuji na zadání zářijovém, už jsem začala pracovat i na závěrečné zprávě. Další setkání \"Malý sněm\" je naplánován na 11.-15.10. 2006 to ještě upřesním. Mějte se všichni pěkně.
bližší informace o SDČR -ŽP ag. Koniklec naleznete na http:/www.koniklec.cz

09.06.2006
Ahoj všem,
tak už máme devítidenní setkání v Jáchymově za sebou.Bylo tam moc pěkně. Poznala jsem spoustu nových lidiček a nečerpala také spoustu nových informací. 2.6.se konala panelová diskuse v Praze kde byly vystaveny postery jednoltivých \"sněmáků\". Na závěr tohoto setkání (velkého sněmu) byla vytvořena tisková zpráva a prohlášení SDČR - ŽP. Nyní pracuji na červnovém zadání.
bližší informace naleznete na http://www.koniklec.cz

12.05.2006
Ahoj všem,
Devítidenní setkání sněmáků se koná 26.5. - 4.6.2006 v Jáchymově.Už se těším) V rámci tohoto setkání se uskuteční panelová diskuse v Praze.
Nyní pracuji na květnovém zadání a připravuji si postery, které by měly být vystaveny na \"panelovce\". (Postery máme zhotovit na téma - vzduch a okolí města či vesnice, kde žijeme).
bližší informace o SDČR-ŽP,ag. Koniklec naleznete na http://www.koniklec.cz

07.04.2006
Ahoj všem,
plánované setkání 14.-16.4. v Libici nad Cidlinou se nekoná z důvodu malého počtu přihlášených.(škoda)
Nyní pracuji na dubnovém zadání a dalších pět měsíců budu pracovat na téma ROSTLINY, ŽIVOČICHOVÉ A OVZDUŠÍ.
Další plánované setkání SDČR-ŽP bude od 26.5. do 4.6.06. Na tomto setkání proběhne i panelová diskuse v Praze. Při tomto devítidenním setkání se \"staří\" sněmáci sejdou poprvé s \"novými\" sněmáky. Je to jedno z nejdelších setkání, která se konají. Už se těším.
bližší informace o SDČR-ŽP, agentura Koniklec naleznete na http:/www.koniklec.cz

13.03.2006
13.3.2006
Ahoj,
10. - 12. 3. 2006 proběhlo víkendové setkání členů SDČR v Libici nad Cidlinou (na tomto setkání se nás sešlo 15 - program se skládal z : pátek - příjezd, uvítání, sobota - presentace Jindřicha Petrlíka + naše presentace na volné téma + zajímavý vedlejší program, neděle - rozloučení, odjezd)
další víkendové setkání je plánováno na 14. - 16. 4. 2006

momentálně pracuji na měsíčním březnovém zadání

bližší informace o SDČR - ŽP, Agentura Koniklec
naleznete na http://www.koniklec.cz

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!