Lenka Vavříková

malování,hra na flétnu, housle, tance

Nominaci jsem získala v roce 2008

Byla jsem nominována za:

Všestranné úspěchy - výtvarné soutěže: zvláštní ocenění-Čína 2004, čestné uznání-Mezinárodní výtvarná výstava Lidice 2004, diplom-Bienále dětské kresby-Polsko 2005, Zlatá medaile-Čína 2006.
Sportovní soutěže: 2. místo v kvalifikaci mažoretek-2007,disciplína Baton-postup na republiku, 2. místo v kvalifikaci mažoretek-2008, disciplína pom-pom.
Hra na flétnu ve flétnovém souboru Písečtí Pištci, spelečně získali 1. místo v krajském kole a 3. místo v celostátním finále.

Co právě dělám?

28.02.2011
Ahoj kamarádi,

minulé dva týdny byly náročné i zajímavé. Ve středu 16.2. jsem natáčela v Praze na Kavčích horách pro STUDIO KAMARÁD, nezapomeňte se dívat 27.3. na ČT 1.
Potom jsme měli týden jarní prázdniny. Trávila jsem je v Táboře, 21.2. jsem tam oslavila svátek a 22.2. jsme vyrazili celá rodina do Českých Budějovic, kde jsem převzala Čestné uznání - Talent Jihočeského kraje v kategorii umělecké do 15 let.
Ve středu tento týden jedu s naším houslovým orchestrem do Prahy, budeme hrát v Anežském klášteře na vernisáži výstavy O poklad Anežky České.

Mějte se fajn
Lenka

17.01.2011
Ahoj všichni účastníci Zlatého oříšku.
Udělalo mi radost, že jsem byla znovu mominována na Zlatý oříšek - za rok 2010.
Mějte se krásně, hodně úspěchů všem přeje

Lenka

21.05.2010
Ahoj,
tuto sobotu jsem se zúčastnila finálového večera mezinárodní umělecké soutěže Talent Awards 2010, který se konal v divadle v Praze. Získala jsem titul Hlavní vítězka v kategorii mažoretky.
Lenka

13.05.2010
Ahoj,
tento víkend jsme s děvčaty byly na soutěži mažoretek, podařilo se mi postoupit na Mistrovství ČR v kategorii juniorek v disciplíně pom-pom, moje sestra, se kterou jsme vystupovaly ve Zlatém oříšku vybojovala druhé místo v kategorii seniorek a také postoupila na finále ČR.
Tuto soubotu budu vystupovat v Praze, už se těším.
Lenka

07.04.2010
Ahoj kamarádi,
delší dobu jsem se neozvala, tak alespoň něco málo z toho, co se za ten čas událo.
V měsících září a říjnu jsem měla svoji první samostatnou výstavu výtvarných prací v Městské knihovně v Písku. V prosinci jsem převzala Diplom-zvláštní ocenění za obrázek, který se umístil ve druhém ročníku dětské výtvarné soutěže Čína-Taiwan. Předávala mi ho osobně velvyslankyně Číny v ČR, předávání se zúčastnil i čínský kulturní atašé. Byl to moc hezký zážitek.
Teď chodím do druhého ročníku osmiletého gymnázia, na vysvědčení jsem měla samé jedničky.
Přeji vám všem hodně úspěchů na soutěžích i ve škole.
Lenka

21.09.2009
Ahoj kamaradi. Zdravím všechny, se kterými jsem se potkala 7. prosince na natáčení Zlatého oříšku 2008 v Brně i ty, se kterými jsme se viděli 30. května v Praze při přípravě rozhlasového pořadu Tobogán. 17.března jsem se s houslovým souborem ZUŠ zůčastnila krajského kola soutěže dětských smyčcových orchestrů. Získali jsme 1.místo.
V květnu jsem soutěžila v mažoretkách, byla jsem pátá. Těším se i na další letošní soutěže. Lenka.

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!