Hedvika Švendova

hra na kytaru,flétnu

Zlatý oříšek jsem získala v roce 2009

Byla jsem nominována za:

1. místo v mezinárodní kytarové soutěži + cena za vynikající interpretaci skladby soudobého českého autora ve skladbě Štěpána Raka Toccata + cena sympatie.

Co právě dělám?

06.04.2009
Moc vás zase všechny zdravím. Venku už je teplo, ptáčci zpívají a vše se zelená. Čeká nás pár dnů velikonočních prázdnin. Těším se, že vyjedu s rodiči a sestrou na výlet na kole. U nás jsou v okolí Tiché Orlice cyklostezky a krásná příroda s opukovými skalami. Také si vytáhnu nástroje ven a budu koncertovat a cvičit v přírodě. Mějte se krásně a jarně. Hedvika

23.03.2009
Hedvika má v tomto školním roce za sebou krajské kolo ZUŠ ve hře na zobcovou flétnu, kde obsadila 2.místo.
Minulý týdem soutěžila se sf orchestrem Deccapoda při ZUŠ Ústí n.Orlicí, kde Hrála na housle a obsadili 1.místo s postupem do celostátního kola v Olomouci.
V květnu plánuje soutěž v sólové hře na klas. kytaru Praga junior note v Praze a Mezin.sout.ve Zruči n. Sázavou. Na kytaru jí učí výborný p.učitel, ředitel ZUŠ v Ústí n. Orl.- Jiří Tomášek.
Dále připravuje hodinový repertoár se svou sestrou Dominikou(10 let) kde uplatňují svou všestrannost ve hře na kytaru, zobc.a příč. flétnu, housle a klavír. Má stále napilno, ale moc jí to baví. V orchestrech a souborech má prima kamarády.
Všem vzkazuje, že muzika je krásná věc a stojí za to aby se do ní investoval čas a obohatila život těm, co jí mají rádi. Všem, kteří se trápí doma samotou radí, ať si najdou báječného učitele a začnou hrát na jakýkokli hud. nástroj.
Můžete jí kontaktovat na tel.606122165, nebo svendovah@seznam.cz

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!