Martin Fiala

programování

Zlatý oříšek jsem získal v roce 2008

Byl jsem nominován za:

Programování v jazyce delphi a HTML. Vytváří freeware encyklopedie. Chystá i jeden velký projekt, který bude schromažďovat jiné články z různých světových encyklopediích. Zvláštnost je, že bude přispůsobená pro nevidomé.

Co právě dělám?

28.04.2010
AHOJ!
Dlouho jsem opět nepsal, tak abych trochu zhrnul. V poslední době jednám s obchodními partnery o distribuci névého produktu WEB OS do škol a dofirem, možná i do vašich domácností. Více o tomto novém produktu na os.mfsoftware.cz.

Dále v tuto chvíli vyvijím další školní produkt. Jedná se o internetovou žákovskou knížku (prozatím). Tento program se jmenuje ZaStreVy (kdo uhodne jak vznikl má u mě bonus :)) - opět zastrevy.mfsoftware.cz. (jedná se pouze o beta verzi).

Jinak více o mě na mém facebooku nabo na firemních stránkách www.mfsoftware.cz | info@mfsoftware.cz

Tak AHOJ někdy příště!!!!

18.09.2009
Ahoj!
Moc sem nepíšu, tak aspoň nyní napíšu ty nejžhavější novinky. Dnes (18.9.09) jsem jel do prahy obhájit svojí práci Zeměpis Asie před odbornou porotu soutěže České hlavičky. Teď jenom čekám na výsledky. Výsledky se budou vyhlašovat 22.10.09 v Mahenovem divadle Brno a celý galavečer bude natáčet česká televize.
Jinak zakládám další projekty, jako je například vyhledavač Portio, pro který sháním sponzory. Tak, kdyby někdo měl zájem, tak mě může kontaktovat na adrese info@mfsoftware.cz. Jinak vyhledavač naleznete na www.bingle.cz.cr.

Tak, to by bylo vše. Zas někdy se ozvu :)

Martin Fiala

www.mfsoftware.cz
info@mfsoftware.cz

22.02.2009
Ahoj všichni!

Minulý týden jsem natáčel svůj medailónek do pořadu České televize Dobré ráno a je jej možné vidět na mých stránkách (www.mfsoftware.cz).

Také Vás chci poprosit o pomoc při mé činnosti a to ve formě vyplnění dotazníku nebo poskytnutí různých materiálů. Více informací naleznete opět na stránkách MF Software – www.mfsoftware.cz nebo na e-mailu info@mfsoftware.cz.

Mějte se hezky!
Martin Fiala

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!