Radek Martiník

šetření energie

Nominaci jsem získal v roce 2007

Byl jsem nominován za:

Účast v EKO parlamentu, zabývá se šetřením energie a je členem Sněmu dětí ČR pro životní prostředí.

Co právě dělám?

28.04.2008
Ahoj, dlouho jsem nenapsal zadny prispevek, a proto toho napisu vice.
Jak uz jsem se zminil v kvetnu se kona meeting obalovych spolecnosti a meeting YEPu. Tyto dve akce spolu nemalo souvisi . Meeting obalovych spolecnosti bude probihat 15.4.-16.4.2008 v Praze. A meeting YEPu bude o neco delsi, bude od 13.4-16.4.2008, take v Praze.
na techto "akcich" se budou za YEP cist otevrene dopisy, debatovat o ekologickych projektech a bude taky probihat doprovodny program atd...

Jinak SDCR-ZP nabral nove cleny, ktery uz maji za sebou novosnemackou vykendovku. Dalsi predbezne akce SDCR-ZP: Devitidenni setkani a nejake vykendove akce.

Momentalne se pripravuji na meeting vyse zmineny a vypracovavam mesicni zadani s vodni tematikou. Jinak jestli se nekdo bude chtit podivat na stranky snemu nebo na stranky zivlu vody, tak zde jsou: http://sdcr.koniklec.cz/
http://voda.zivly.cz/

a kdyby jste nekdo mel nejake dotazy ke snemu a vsemu kolem toho tak my muzete napsat na: radekmartinik@centrum.cz

24.01.2008
Ahoj jsem držilel Zlatého oříšku 2007 společnosti Bayer za ekologii. Znám se s Petrou Adámkovou(držitelkou Zlatého oříšku 2005 za vyjímečné výsledky v ekologii). Petra ve Sněmu dětí ČR pro životní prostředí "završila" čtvrtým rokem svojí činnost. Asi sem nebude už psát o Sněmu dětí, takže vás budu plně informovat o mojí činnosti a o sněmu já.
Ve sněmu jsme "skočili" do Vody, teda přesněji do projektu o vodě. Já jsem začal vypracovávat první měsíční zadání a připravuji se na meeting Eyepu [Europan Youth Eco Parliamentu (Evropského Eko-parlamentu mladých)], který se uskuteční v květnu(bližší informace podám později).
Ahoj Všem
Radek

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!