Julie Vojtková

malování, ilustrace knížek

Zlatý oříšek jsem získala v roce 2006

Byla jsem nominována za:

Ilustraci vydané knihy.

Co právě dělám?

04.11.2007
Ahoj kamarádi,tak byla včera pokřtěna kniha,ve které mám ilustraci a obrázek na titulní straně.Byla to velká slavnost ve Velkých Pavlovicích a knížka se jmenuje Ztracené touhy.Jinak moc zdravím Vaška Pecu!Vašku už se učím žonglovat!

26.09.2007
Ahoj všichni,dlouho jsem nepsala,ale byla jsem měsíc v u moře.A už je ze mně prvňák,těšila jsem se, ikdyž mě všichni varují,že budu litovat.Taky jsem rodiči jela do Německa do Rostocku,kde jsem měla vernisáž 11.9.2007.Měla jsem trochu trému,ale moje obrazy se moc líbí i tam.Taky jsem s maminkou koukla na stránky Vaška Peci a má to opravdu pěkné.Tak ahoj a kdo bude v Německu,může jít na mou výstavu!A hodně jedniček!!!!!!Ale hlavně,noví Oříšci ,nebojte se a přihlašte se!

20.06.2007
Ahoj kamarádi,tak mám dnes spoustu práce.Všechny vás zvu na vernisáž svých obrazů,kde budu taky tancovat a hrát na flétnu.Kdy?Zítra 21.6. v 17.00hod.v Galerii 99 v Břeclavi,výstava potrvá do 7.9.2007.Pro rodiče se mnou vystavuje můj táta kolekci aktů.Přijďte se podívat!

03.05.2007
Ale hlavně, moje obrazy poputují do Grónska na výstavu. Mám velkou radost!

03.05.2007
Ahoj všichni,tak jsem si v poslední době vyzkoušela různé výtvarné techniky.Všechno...keramiku, ubrouskovou techniku, malbu na sklo, ...nejvíc se mi líbí malba voskem na hedvábí.To je nádhera!Udělala jsem několik obrazů na hedvábí.

11.02.2007
Ahoj všichni,těšila jsem se na sníh...tak ať je tady aspoň jaro!Chystám moc zajímavou výstavu, ale víc prozradím až později.Pojedu teď malovat na hory.A taky se na všechny koukám v televizi,líbí se mi to.

18.01.2007
Ahoj kamarádi!Tak jsem byla u zápisu do školy.Od září budu školačka.Jinak si kreslím nové obrazy.Vlétě budou výstavy,tak abych jich měla dost.Ráda bych se s vámi viděla,tak si pouštím vše nahrané.Mějte se hezky!

12.01.2007
Mamka napsala, že jsem malá,ale to není pravda! Jen neumím ještě všechna písmenka.Ale to se už brzo doučím.

12.01.2007
Jsem zvědavá jak budu vypadat v neděli v televizi.Měla jsem trému a nevěděla co mám říct.Tak se dívejte.

12.01.2007
Ahoj kamarádi,jsem malá a ještě nechodím do školy,tak za mě musí psát maminka.Včera po tiskovce jsem se prošla po Praze.Moc se mi líbí ty staré domy,koupila jsem si už ráno pohled a zkusím si to nakreslit.Ale ty věže jsou asi těžké.Hlavně zdravím Markétu-houslistku.Je to teď moje kamarádka,škoda,že bydlí daleko.Slíbila mi,že mi napíše.Tak ahoj!Byla se mnou na Karlově mostě,je moc fajn.Teď jsem domalovala obraz mojí Eriky,starší sestřičky.Ta bude koukat!

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!