Daniela Valešová

klasický balet

Zlatý oříšek jsem získala v roce 2019

Moje úspěchy:

1. místo sólo (balet) Pardubická Arabeska,
1. místo sólo (balet) Na Špičkách Brno,
1. místo sólo (balet) Kábrt Cup Kutná Hora,
role přítelkyně Kláry v baletu Loudkáček - Vinohradské divadlo sezóny 2018/19,
2. místo sólo (balet) Grand prix Olomouc,
medailové pozice i v duetech na výše uvedených soutěžích.

Byla jsem nominována za:

za mimořádný přínos v oblasti klasického baletu

Co právě dělám?

03.08.2020
Zdravím všechny v prázdninovém čase. Moje baletní léto plyne v režimu pravidelných tréninků v baletní škole a doma. Od letošního léta můžu doma využívat i svůj vlastní "baletní sálek", což je super.
Na začátku července jsem prošla skvělým a intezivním čtrnáctidenním kurzem u našich předních baletních profesionálů. Podobné plány , včetně kurzů s profesionály, mám i v srpnu.

05.06.2020
Díky karanténě jsem celé své baletní jaro strávila pouze tréninky v domácích podmínkách. Sestavila jsem si a poctivě plnila svůj tréninkový plán, využívala jsem i možnosti on-line baletních hodin. V udržování kondice mi kromě domácího posilování a tréninku pomáhalo i pravidelné běhání.
Od konce května je opět otevřená baletní škola, takže mohu kromě klasických tréninků konečně pilovat soutěžní choreografie ve velkém prostoru baletního sálu. Ten prostor s baletizolem mi v karanténě chyběl nejvíce. Většina baletních akcí, kterých jsem se měla zúčastnit byla přesunuta, takže mne čeká náročný podzim.

26.02.2020
Od nového roku mám za sebou několik vystoupení - pololetní představení broumovské ZUŠ, předtančení na různých společenských akcích. V lednu jsem získala velmi cennou zkušenost. Byla jsem hostem živého vysílání pořadu České televize Události Komentáře moderovaného ten večer Danielou Písařovicovou. Nyní se věnuji přípravě na jarní soutěžní sezónu.

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!