Pavel Štěpán

japonský šerm kendo

Nominaci jsem získal v roce 2006

Byl jsem nominován za:

Úspěchy v japonském šermu kendo - Evropa: 2005: čtvrtfinále v kategorii 10-12, Česká republika: 1. místo v Brně a Hradci. 2.místo v Hradci. 3. místo v Budějovicích.

Co právě dělám?

07.03.2007
Jo a abych nezapomněl, minulý týden jsem se zúčastnil turnaje národního poháru v kendó. Z mého pohledu byl velice úspěšný, protože v základní skupině jsem nebyl poražen a tudíš jsem postoupil z prvního místa. Poté jsem byl nasazen do druhého kola eliminace, ve kterém jsem narazil asi na mého největšího soka, Lukáše Laibrta. Toho jsem s trochou odvahy a velkou dávkou bojového nasazení k údivu všech porazil a postoupil do čtvrtfinále. To jsem si moc neužil, protože jsem narazil na o dost zkušenějšího závodníka Tomáše Bergera a skončil jsem. Avšak myslím, že jsem po sobě zanechal mezi dospělými pořádně silnou rýhu...

07.03.2007
Ahoj...!
Konečně... Nedávno jsem byl nominován do české reprezentace kendó na mistrovství Evropy v portugalském Lisabonu..
Bohužel, se pro svůj nedostatečný věk prozatím nemohu mistrovství Evropy zúčastnit.

snad za rok...

Přeji mnoho úspěchů v roce 2007

19.02.2007
ahoj zdravím všechny... o víkendu 18.2. jsem se zúčastnil, se svím otcem, přátelského turnaje v Praze. Probojoval jsem se ze základní kupiny a zvítězil v 1.kole eliminace. Ve 2.kole jsem narazil na zkušeného závodníka Tomáše Buňatu (který potom i vyhrál) a vypadl jsem. Z mého hlediska byl turnaj více než úspěšný, protože pokd se nepletu tak na turnaji startovaly pouze 2 děti, jinak samí dospělí.

... přeji vám všem mnoho úzpěchů v roce 007

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!