Adam Blažek

flétna, klavír

Zlatý oříšek jsem získal v roce 2006

Byl jsem nominován za:

Úspěchy ve hře na zobcovou flétnu a klavír - 1. místo v soutěži zrakově postižených dětí \"Bílé hole 2006\", cena Nadačního fondu Českého Rozhlasu \"Světluška\" za nejvýraznější talent v tomto ročníku.

Co právě dělám?

03.05.2007
Čau všichni! Příjmací zkoušky na gymnázium mám úspěšně za sebou, od září jsem primán!!! V sobotu jsem hrál v představení Ngoa-É, v divadle Antonína Dvořáka u nás v Ostravě. Kdo můžete, přijďte se podívat, stojí to za to. Hraje se až do září . Moc se těším až se zase uvidíme.

03.04.2007
Ahoj kamarádi,
začátkem března jsem byl na lyžařském soustředění na Slovensku. Ma Malinu Brdu se jely závody zdravotně postižených sportovců ve slalomu a obřím slalomu. Jel jsem svůj první závod v životě. Byl to úžasný zážitek!
17.3. jsme měli s Múzickou školou koncert v divadle Kolowrat v Praze. Představení bylo moc pěkné. V sobotu po představení jsme stihli i výstavu Orbis pictus. Moc se mi líbilo, že jsem si mohl všechno osahat a vyzkoušet.
V dubnu mě čekají přijímací zkoušky na víceleté gymnázium. Držte mi palce!
Ahoj. Adam

18.02.2007
Ahoj kamarádi,
máme za sebou premiéru hudební inscenace Ngoa-É podle Ezopových bajek. Inscenace se líbila, pan skladatel Helebrand to napsal moc pěkně. V příštím týdnu mě čeká společná zkouška se studenty Janáčkovy konzervatoře v Ostravě. Trénujeme na koncert "Múzy mají mnoho tváří". Je to společný projekt naší Múzické školy a studentů Janáčkovy konzervatoře. A samozřejmě nesmím zapomenout na pravidelné cvičení a hodiny v hudebce. Držte mi palce. Ahoj.

11.02.2007
Ahoj všichni,
během února mě čeká spousta příjemné práce. Začínáme s naší Múzickou školou v Ostravě zkoušet hudební inscenaci Ezopových bajek, v březnu se moc těším na vystoupení v divadle Kolowrat v Praze. A samozřejmě se budu pilně připravovat na další ročník soutěže pro zrakově postižené studenty uměleckých škol "Bílé hole". Určitě se přijďte podívat!

Generální partner

Hlavní partner

Partneři

Mediální partneři

S podporou

Děkujeme všem,
kteří podporují
nadání a úspěchy
dětí České republiky!