Aktuality

Začíná již 20. ročník soutěže Zlatý oříšek!
Tradičně na Den dětí startuje další ročník soutěže Zlatý oříšek a to již 20. v pořadí!

Více...

Tisková konference Zlatého oříšku 2017
Proběhlo tradiční setkání vítězů Zlatého oříšku s novináři.

Více...

Vítězové soutěže Zlatý oříšek 2017 byli slavnostně vyhlášeni
Na Nový rok bylo v České televizi již po devatenácté představeno třicet nejtalentovanějších dětí České republiky za rok 2017 a vyhlášená desítka dětí, které si převzaly keramickou sošku ptáčka se zlatým oříškem v zobáčku, diplom a finanční šek na částku 10 000 Kč na podporu své další činnosti.

Více...

Už se to blíží!
Představujeme vám třicítku úžasných dětí a dětských kolektivů České republiky, které se nominovaly na cenu Zlatý oříšek 2017.

Více...

Krajská kola soutěže Zlatý oříšek 2017
Tento víkend proběhla krajská kola Zlatého oříšku hned ve třech krajích – Ústeckém, Středočeském a Královehradeckém.

Více...

Navštivte krajská kola Zlatého oříšku 2017
Přijďte se podívat na přehlídku šikovných a nadaných dětí v rámci letos přihlášených krajů!

Více...

Tisková konference Zlatého oříšku 2016
Setkání vítězů s novináři proběhlo opět v Kaiserštejnském paláci v Praze.

Více...

18. ročník soutěže Zlatý oříšek 2016 má své vítěze!
Výsledky 18. ročníku soutěže Zlatý oříšek jsou známé.

Více...

Čekání na vítěze soutěže Zlatý oříšek 2016
Třicet nejtalentovanějších dětí z celé České republiky nyní bojuje o trofej nejvyšší - o prestižní titul držitel ceny Zlatý oříšek 2016.

Více...


Zlatý oříšek našich partnerů

Zlatý oříšek v médiích

Novinky.cz
26.01.2018

odkaz
České noviny
25.01.2018

odkaz
Česká televize - Zprávičky
25.01.2018

odkaz
Královedvorsko.cz
24.01.2018

odkaz
Aha
24.01.2018

odkaz
ABC
17.08.2017

odkaz
Aktuálně.cz
25.01.2017

odkaz
Aha
20.01.2017
Zprávy TV Barrandov
20.01.2017

odkaz
Novinky.cz
19.01.2017

odkaz
Aktuálně.cz
19.01.2017

odkaz
Čská televize - zprávičky
19.01.2017

odkaz
Zprávy TV Barrandov
19.01.2017

odkaz
ČTK - České noviny
18.01.2017

odkaz
Pražský deník
18.01.2017

odkaz
Slovácký deník
21.12.2016

odkaz
Příbramský deník
13.11.2016

odkaz
iDNES - Alík
22.09.2016

odkaz
Novinky.cz
18.08.2016

odkaz
Benešovský deník
04.02.2016

odkaz
ČT Všechnopárty - Jan Čmejla
22.01.2016

odkaz
Novojičínský deník
19.01.2016

odkaz
Mladoboleslavský deník
19.01.2016

odkaz
Kroměřížský deník
16.01.2016

odkaz
Aktuálně.cz
15.01.2016

odkaz
ČT Zprávičky
15.01.2016

odkaz
Ahaonline.cz
15.01.2016

odkaz
Pražský deník
15.01.2016

odkaz
Český směr
15.01.2016

odkaz
Právo (Tisk)
15.01.2016
Novinky.cz
14.01.2016

odkaz
Blesk.cz
14.01.2016

odkaz
ČT Studio 6
14.01.2016

odkaz
Adam.cz
03.01.2016

odkaz
Idnes.cz
27.11.2015

odkaz
Karlovarský deník
14.10.2015

odkaz
Karlovarské listy
12.10.2015

odkaz
Mělnický deník
12.10.2015

odkaz
Město Říčany
09.10.2015

odkaz
Karlovarský Deník
09.10.2015

odkaz
Benešovský deník
08.10.2015

odkaz
Překvapení
03.04.2015
Rádio Junior ČR
20.03.2015

odkaz
Déčko ČT
18.03.2015

odkaz
ABC \"hlasuj\"
17.03.2015

odkaz
Aktuálně.cz
19.02.2015

odkaz
Zprávičky na ČT
22.01.2015

odkaz
Břeclavský deník
21.01.2015

odkaz
Dětská tisková agentura
18.01.2015

odkaz
Aktuálně.cz
16.01.2015

odkaz
Denik.cz
15.01.2015

odkaz
Lidovky.cz
15.01.2015

odkaz
E15
15.01.2015

odkaz
České Noviny
15.01.2015

odkaz
Blesk
15.01.2015

odkaz
Novinky.cz
15.01.2015

odkaz
Studio 6
15.01.2015

odkaz
Šumperský deník
15.01.2015

odkaz
Deník.cz
07.01.2015

odkaz
Česká televize - finále Zlatého oříšku 2014
01.01.2015

odkaz
Novinky
18.09.2014

odkaz
Překvapení
10.03.2014
Učitelské noviny
05.02.2014
Pražský deník
04.02.2014
Berounský deník
24.01.2014
Pražský deník
16.01.2014

odkaz
Blesk
15.01.2014

odkaz
AHA
15.01.2014
Právo
15.01.2014
Haló noviny online
15.01.2014

odkaz
stylemagazin
15.01.2014

odkaz
zprávičky Déčko
15.01.2014

odkaz
DTA
15.01.2014

odkaz
Haló noviny
15.01.2014
MFD
15.01.2014
Novinky
15.01.2014

odkaz
Česká televize
10.12.2013

odkaz
Překvapení
03.06.2013
Český rozhlas
04.02.2013

odkaz
MFD
01.02.2013
Pražský deník
22.01.2013

odkaz
BLESK
17.01.2013
PRÁVO
17.01.2013

Co právě dělají?

Tereza Czyžová
Obor: jezdectví - voltiž
Přidáno: 07.07.2018
Tereza Czyžová
Obor: jezdectví - voltiž
Přidáno: 07.07.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 16.06.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 15.06.2018
Barbora Reslová
Obor: přírodověda - biologie, ekologie
Přidáno: 07.06.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 01.06.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 23.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 23.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 20.05.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 18.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 13.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 10.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 10.05.2018
Ivan Kříž
Obor: hra na akordeon
Přidáno: 07.05.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 04.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 04.05.2018
Matyáš Cahák
Obor: zpěv, hra na kytaru, klavír, ukulele
Přidáno: 16.04.2018
Matyáš Cahák
Obor: zpěv, hra na kytaru, klavír, ukulele
Přidáno: 16.04.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 15.04.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 29.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 25.03.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 21.03.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 21.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 19.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 07.03.2018
Sportovní gymnastika Trutnov
Obor: týmová sportovní gymnastika
Přidáno: 04.03.2018
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 04.03.2018
Klára Šonková
Obor: Alpin snowboarding
Přidáno: 25.02.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 21.02.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 19.02.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 19.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 23.01.2018
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 25.11.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 22.11.2017
Ivan Kříž
Obor: hra na akordeon
Přidáno: 20.11.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.11.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 20.09.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 06.09.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 04.09.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 03.09.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 03.09.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 18.08.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 31.07.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 09.07.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 31.05.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 12.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 02.05.2017
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.05.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.05.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 01.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 25.04.2017
Jan Čmejla
Obor: hra na klavír, komponování skladeb
Přidáno: 16.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 12.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 10.04.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 07.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova
Obor: Žesťová harmonie Trumpet Tune
Přidáno: 26.03.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 20.03.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 08.03.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 01.03.2017
Tereza Dubcová
Obor: Paradrezura jezdeckých koní
Přidáno: 01.03.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 27.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 16.02.2017
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.02.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 26.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 21.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 17.01.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 11.01.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 08.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 05.01.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 05.01.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 15.11.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 24.10.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 14.10.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 02.10.2016

Krajská předkola

Zlatý oříšek Karlovarského krajeZlatý oříšek Královéhradeckého krajeZlatý oříšek Libereckého krajeZlatý oříšek Hlavního města PrahaZlatý oříšek Středočeského krajeZlatý oříšek Ústeckého kraje