Aktuality

Krajská kola soutěže Zlatý oříšek 2017
Tento víkend proběhla krajská kola Zlatého oříšku hned ve třech krajích – Ústeckém, Středočeském a Královehradeckém.

Více...

Navštivte krajská kola Zlatého oříšku 2017
Přijďte se podívat na přehlídku šikovných a nadaných dětí v rámci letos přihlášených krajů!

Více...

Začíná již 19. ročník soutěže Zlatý oříšek!
Tradičně na Den dětí startuje další ročník soutěže Zlatý oříšek a to již 19. v pořadí!

Více...

Tisková konference Zlatého oříšku 2016
Setkání vítězů s novináři proběhlo opět v Kaiserštejnském paláci v Praze.

Více...

18. ročník soutěže Zlatý oříšek 2016 má své vítěze!
Výsledky 18. ročníku soutěže Zlatý oříšek jsou známé.

Více...

Čekání na vítěze soutěže Zlatý oříšek 2016
Třicet nejtalentovanějších dětí z celé České republiky nyní bojuje o trofej nejvyšší - o prestižní titul držitel ceny Zlatý oříšek 2016.

Více...

Krajská kola soutěže Zlatý oříšek 2016
V krajích, které se letos zapojily do soutěže Zlatý oříšek, jsou již vítězové známí.

Více...

Uzávěrka přihlášek již 14. října!
Ještě několik dnů zbývá na zaslání přihlášky do 18. ročníku celorepublikové soutěže Zlatý oříšek 2016. Nepromarněte svou šanci!

Více...

Známe vítěze Zlatého oříšku Rádia Junior 2016!
Pro letošní rok je dohlasováno! Sošku ptáčka držícího zlatý oříšek si díky vašim hlasům odnáší Klára Házová, která je několikanásobnou mistryní v mažoretkovém sportu.

Více...


Zlatý oříšek našich partnerů

Úspěšné děti Zlatého oříšku za rok 2016

2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003 / 2001 / 2000 / 1999 / 1998
Tereza
Czyžová
Dětský balet Praha, taneční soubor Veroniky Zídkové Martin
Doležel
Družstvo žactva Klubu biatlonu Staré Město pod Landštejnem Tereza
Dubcová
Ekoparlament ZŠ Úprkova

jezdectví - voltiž
 

Balet, moderní a lidový tanec
 

Sportovní kynologie a canisterapie
 

biatlon/zejména letní, ale i zimní biatlon
 

Paradrezura jezdeckých koní
 

Ekologie a školní parlament
 

David
Fabián
Lucie
Fizerová
Tomáš
Flídr
Filip
Horák
Filip
Karásek
Eduard
Kollert

Motocyklová disciplína TRIAL
 

šachy, zpěv
 

matematika, zeměpis a další aktivity
 

komponování a hra na klavír
 

Hip-hop a hokej
 

housle
 

Martin
Kouřil
Ivan
Kříž
Luciana
Kučerová
Lucie
Latýnová
Jan
Myšák
Daniel
Petřík

Sálová cyklistika - krasojízda
 

hra na akordeon
 

latinoshow - živý tanec s akrobacií,synchro dance, LA a karibské tance
 

hra na klavír
 

lední hokej
 

bicí, klavír
 

Viktorie
Prokopová
Anežka
Smolíková
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá TŠ Twist Říčany, Vojta Šimek - Anna Bláhová Jonáš
Vala
Tomáš
Veselý

Sportovní aerobik
 

malba
 

Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
 

akrobatický rokenrol
 

psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
 

programování
 

VSK Technika Brno Beáta
Vymlátilová
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova Šimon
Bělík
Akvabelky Delfínek Ostrava CrossDance tým 2016

krasobruslařský taneční pár
 

sólový a komorní zpěv, hra na klavír, literárně - dramatický obor
 

Žesťová harmonie Trumpet Tune
 

stolní tenis
 

Synchronizované plavání – akvabely
 

latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace