NÁŠ PROFIL

Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova

Žesťová harmonie Trumpet Tune

Zlatý oříšek jsme získali
v roce 2016
 

NAŠE PŮSOBIŠTĚ: Pardubice

NOMINACE BYLA UDĚLENA ZA:
Žesťová harmonie Trumpet Tune a její členové (soutěže pro soubory tohoto typu v ČR totiž neexistují!)se neúčastní pouze koncertů a soutěží, ale vystupuje i na nejvýznamnějších kulturních a společenských akcích v Pardubicích, jako je např. mezinárodní Pardubický vinařský půlmaratón a mistrovství ČR, nejnavštěvovanější akce v centru města Rozsvícení vánočního stromu v Pardubicích nebo největší kulturní slavnosti Pardubic - Zrcadlo umění: Naše Žesťová harmonie má od hejtmana Pardubického kraje přislíbeno i uvítání prezidenta České republiky fanfárami z opery Libuše při jeho příští návštěvě Pardubic!! Výběr souboru dětí do 14 let hraje v tomto obsazení: Eliška Faltysová, Adéla Hašková, Jaroslav Müller, Jiří Frišman, Matěj Hudec, Vojtěch Ouřecký. Eliška Faltysová - 1. cena v okresním, krajském a ústředním kole soutěže komorních her ZUŠ 2016, Absolutní vítěz krajského kola soutěže komorních her ZUŠ 2016, Zvláštní ocenění v krajském kole za mimořádnou interpretaci soutěžní skladby, Postup do výběru pro jediný semifinálový večer ČSMT 2015, 1. cena v okresním kole sólové soutěže ZUŠ 2015, Cena pro nejmladšího účastníka soutěže v okresním kole sólové soutěže ZUŠ 2015, Cena pro nejmladšího účastníka soutěže v mezinárodní soutěži Žestě Brno 2015 Adéla Hašková - 1. cena v okresním, krajském a ústředním kole soutěže komorních her ZUŠ 2016, Postup do výběru pro jediný semifinálový večer ČSMT 2015, 1. cena v okresním a krajském kole sólové soutěže ZUŠ 2015, Diplom za mimořádný výkon v krajském kole sólové soutěže ZUŠ 2015. Jaroslav Müller -1. cena v okresním, krajském a ústředním kole soutěže komorních her ZUŠ 2016, Postup do výběru pro jediný semifinálový večer ČSMT 2015, 1. cena v okresním a krajském kole sólové soutěže ZUŠ 2015. Jiří Frišman - 1. cena v okresním, krajském a ústředním kole soutěže komorních her ZUŠ 2016, Postup do výběru pro jediný semifinálový večer ČSMT 2015. Matěj Hudec - 1. cena v okresním a krajském kole a 2. cena v ústředním kole soutěže komorních her ZUŠ 2016, Postup do výběru pro jediný semifinálový večer ČSMT 2015, 1. cena v okresním a krajském kole sólové soutěže ZUŠ 2015 Vojtěch Ouřecký - 1. cena v okresním a krajském kole a 2. cena v ústředním kole soutěže komorních her ZUŠ 2016, 1. cena v okresním a krajském kole sólové soutěže ZUŠ 2015, 3. cena v mezinárodní soutěži Žestě Brno 2015. Více na: www.ausid.cz/harmonie

CO PRÁVĚ DĚLÁME?

26.03.2017
V polovině února jsme se v Praze v České televizi zúčastnili natáčení pořadu Planeta YO, kde jsme hráli fanfáry z Libuše a povídali si s moderátory o hře na trubku. Do hlavního města jsme opět z Pardubic zavítali poslední březnovou sobotu. Náš soubor vystoupil jako host na dvou koncertech nejlepšího českého komorního orchestru - Pražské komorní filharmonie v Domě umělců, v Rudolfinu. Samotné koncerty a obrovský aplaus zaplněného sálu byly pro nás neskutečným zážitkem.

Úspěšné děti roku 2016

Tereza
Czyžová
Dětský balet Praha, taneční soubor Veroniky Zídkové

jezdectví - voltiž
 

Balet, moderní a lidový tanec
 

Martin
Doležel
Družstvo žactva Klubu biatlonu Staré Město pod Landštejnem

Sportovní kynologie a canisterapie
 

biatlon/zejména letní, ale i zimní biatlon
 

Tereza
Dubcová
Ekoparlament ZŠ Úprkova

Paradrezura jezdeckých koní
 

Ekologie a školní parlament
 

David
Fabián
Lucie
Fizerová

Motocyklová disciplína TRIAL
 

šachy, zpěv
 

Tomáš
Flídr
Filip
Horák

matematika, zeměpis a další aktivity
 

komponování a hra na klavír
 

Filip
Karásek
Eduard
Kollert

Hip-hop a hokej
 

housle
 

Martin
Kouřil
Ivan
Kříž

Sálová cyklistika - krasojízda
 

hra na akordeon
 

Luciana
Kučerová
Lucie
Latýnová

latinoshow - živý tanec s akrobacií,synchro dance, LA a karibské tance
 

hra na klavír
 

Jan
Myšák
Daniel
Petřík

lední hokej
 

bicí, klavír
 

Viktorie
Prokopová
Anežka
Smolíková

Sportovní aerobik
 

malba
 

Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá TŠ Twist Říčany, Vojta Šimek - Anna Bláhová

Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
 

akrobatický rokenrol
 

Jonáš
Vala
Tomáš
Veselý

psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
 

programování
 

VSK Technika Brno Beáta
Vymlátilová

krasobruslařský taneční pár
 

sólový a komorní zpěv, hra na klavír, literárně - dramatický obor
 

Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova Šimon
Bělík

Žesťová harmonie Trumpet Tune
 

stolní tenis
 

Akvabelky Delfínek Ostrava CrossDance tým 2016

Synchronizované plavání – akvabely
 

latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
 
2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010 / 2009 / 2008 / 2007 / 2006 / 2005 / 2004 / 2003 / 2001 / 2000 / 1999 / 1998

Krajská předkola

Zlatý oříšek Karlovarského krajeZlatý oříšek Královéhradeckého krajeZlatý oříšek Libereckého krajeZlatý oříšek Hlavního města PrahaZlatý oříšek Středočeského krajeZlatý oříšek Ústeckého kraje