MŮJ PROFIL

Vanesa Machová

twirling, gymnastika, pompom, baton

Nominaci jsem získala
v roce 2017
 

ROK MÉHO NAROZENÍ: 2007

MOJE PŮSOBIŠTĚ: Štětí

MOJE AKTUÁLNÍ ÚSPĚCHY:
2017 - 1.místo Evrpoského poháru IAM v Bulharsku v twirlingu kategorie junior 1.místo za kategorii pompom kadet 2.místo za kategorii baton kadet obě ceny z asociace EMA ve Slovinsku Laško MČR v twirlingu 1.místo asociace ČMTF ME v ČR 1.místo kategorie baton a 1.místo kategorie pompom asociace ČMF 2016 - 1.místo Mia Fesival Praha 2016 - 1.místo v gymnastice Krajské závody 2016 - 1.místo okresní závody v gymnastice 2016 - 6.místo Republikové závody v gymnastice V obou letech mnoho dalších soutěží a závodů konaných v ČR.

NOMINAČNÍ VIDEO

CO PRÁVĚ DĚLÁM?

29.03.2018
Starting Cup CMA jsem si přivezla 4 zlaté medaile 1x za formaci a 3s za solo
19.02.2018

19.02.2018
Ahoj.Právě se pilně připravuji na soutěže,které nám začínají v březnu 2018. Momentálně vystupuji na plesech a dalších akcích po ČR. Tančím scénický tanec s akrobacií,který se moc líbí. Moje rodné město připravuje v dubnu 2018 soutěž \\\"sportovec roku \\\" na kterou jsem nominovaná a zároveň mě požádali,abych vystoupila v doprovodném programu.Už se moc těším.

Co právě dělají?

Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 23.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 20.05.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 18.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 13.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 10.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 10.05.2018
Ivan Kříž
Obor: hra na akordeon
Přidáno: 07.05.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 04.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 04.05.2018
Matyáš Cahák
Obor: zpěv, hra na kytaru, klavír, ukulele
Přidáno: 16.04.2018
Matyáš Cahák
Obor: zpěv, hra na kytaru, klavír, ukulele
Přidáno: 16.04.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 15.04.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 29.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 25.03.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 21.03.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 21.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 19.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 07.03.2018
Sportovní gymnastika Trutnov
Obor: týmová sportovní gymnastika
Přidáno: 04.03.2018
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 04.03.2018
Klára Šonková
Obor: Alpin snowboarding
Přidáno: 25.02.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 21.02.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 19.02.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 19.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 23.01.2018
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 25.11.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 22.11.2017
Ivan Kříž
Obor: hra na akordeon
Přidáno: 20.11.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.11.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 20.09.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 06.09.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 04.09.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 03.09.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 03.09.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 18.08.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 31.07.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 09.07.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 31.05.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 12.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 02.05.2017
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.05.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.05.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 01.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 25.04.2017
Jan Čmejla
Obor: hra na klavír, komponování skladeb
Přidáno: 16.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 12.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 10.04.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 07.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova
Obor: Žesťová harmonie Trumpet Tune
Přidáno: 26.03.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 20.03.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 08.03.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 01.03.2017
Tereza Dubcová
Obor: Paradrezura jezdeckých koní
Přidáno: 01.03.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 27.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 16.02.2017
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.02.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 26.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 21.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 17.01.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 11.01.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 08.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 05.01.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 05.01.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 15.11.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 24.10.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 14.10.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 02.10.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 20.06.2016

Krajská předkola

Zlatý oříšek Karlovarského krajeZlatý oříšek Královéhradeckého krajeZlatý oříšek Libereckého krajeZlatý oříšek Hlavního města PrahaZlatý oříšek Středočeského krajeZlatý oříšek Ústeckého kraje