NÁŠ PROFIL

Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá

Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)


Krajský Zlatý oříšek jsme
získali v roce 2016 Nominace nám byla udělena
v roce 2016
 

NAŠE PŮSOBIŠTĚ: Buštěhrad

NAŠE AKTUÁLNÍ ŮSPĚCHY:

2017 - Taneční liga Ostrava - 9.4.2017-Finále 3.místo standardní tance Finále - 4.místo latinskoamerické tance

2017 - WDSF Bari (Itálie) Open standard -1.místo

2017 - WDSF Neapol (Itálie) Open standard -1.místo

NOMINACE BYLA UDĚLENA ZA:
Tanečnímu sportu se společně věnujeme 4 roky pod vedením několikanásobných Mistrů České republiky a Vícemistrů světa v 10 tancích ,Martina Dvořáka a Zuzky Šilhánové. Tančíme standardní a latinskoamerické tance v juniorské kategorii nejvyšší možnou taneční třídu B.Trénujeme 4-6x týdně,zúčastňujeme se Mistrovství České republiky ,soutěží Taneční ligy i mezinárodních soutěží pořádané WDSF. Od dubna jsme součástí Národního reprezentačního týmu České republiky jak ve standardních, tak latinskoamerických tanců a jsme hrdí, že můžeme reprezentovat Českou republiku v zahraničí. Za poslední dva roky máme na svém kontě 11 bronzových, 14 stříbrných a 24 zlatých medailí.V současné době se připravujeme na další taneční sezónu, na účast v Mezinárodních tanečních soutěžích ve Slovinsku, Slovensku, Dánsku a České republice. Čeká nás start na dalším Mistrovství světa v kombinaci deseti tanců, kam jsme byli během prázdnin nominováni. Od 1.7. 2016 jsme prvním párem Národní juniorské reprezentace ve standardních tancích a kombinaci tanců ST a LA. Na základě dlouhodobých výsledků a celkovém umístění v ranklistu Národní reprezentace získáváme jako druhý pár ČR nominaci na MS ve ST tancích, kde jsme 4. června v rumunském Temešváru zíkvali krásné 36. místo ze 72 nejlepších párů světa. V dubnu 2016 jsme získali na MČR 3 místo a další titul 2. Vícemistr ČR v kombinaci ST a LA tanců. V březnu 2016 jsme reprezentovali ČR ve španělském Cambrils na ME v družstvech a obsadili 7. finálové místo. MČR ve ST tancích 2016 Praha – finále 3.místo – Titul 2. Vícemistr, MČR v LA tancích 2016 Olomouc – semifinalisté - 8.místo, MČR ve ST tancích družstva 2015– 1. místo a titul MISTR ČR, MČR v LA tancích družstva 2015– finále 6. místo, MČR v kombinaci deseti tanců 2015 Brno finále 5. místo, MČR v LA tancích 2015 Praha – finále 6. místo, MČR ve ST tancích 2015 Otrokovice – finále 4. místo, Soutěže taneční ligy: Kamenice 20.2.2016 – ST tance – finále 3.místo, LA tance – finále 5.místo, Brno 29.11.2015 – ST tance –finále 3.místo, Kamenice 7.3.2015 – ST tance – finále 5.místo, LA tance –finále 4. místo, Mezinárodní soutěže pořádané WDSF: OK Dance Open Olomouc 23.5.2015 – ST tance - semifinále 8. místo, Allasio Open (Itálie)26.6.2015 – ST tance semifinalisté – 10. místo, Ostrava Open 3.10.2015 – finále ST tance - 4. místo, Hradec Králové Open 25.10.2015 – finále STtance - 3.místo,

CO PRÁVĚ DĚLÁME?

31.05.2017
Květen byl pro nás ve znamení zahraničních soutěží.Za finančního přispění Zlateho oříšku jsme vyrazili soutěžit do Zahřebu a italského Rimini,během jedineho víkendu jsme urazili 2400km,ale ten pocit stát v obrovské konkurenci evropských párů na stupních vítězů stál za to.Dvě třetí mista nás přiblížili zase o kousek k vytoužené nominaci na Mistrovství světa.A to nebylo v květnu všechno.....Poslední soutěž pred prázdninami byla az v dalekém Paphisu na Kypru.I zde jsme se umístili na 3.místě.Děkujeme Zlatému oříšku za podporu a velmi si toho vážíme.
10.04.2017
Po první soutěži seriálu Taneční ligy,kde jsme si užili stupně vítězů,zustavame v Ostravě na soustředění Narodni juniorske reprezentace,abychom se co nejlépe připravili na Europian dance team match ve Španělsku,kam společně s dalšimi reprezentanty odlétáme již ve středu 12.4.Držte nám palce!!!!
07.04.2017
V soboru 1.4.jsme si užili natáčení pořadu Planeta Yo v České televizi.Rozhovory s moderátory už nám problémy nedělají a dokonce jsme zvládli I tanec na sypaném korku,který je ve studiu.Pořad se byde vysílat na stanici Déčko 1.5.2017.
30.03.2017
A konečně co nás čeká ???? V sobotu 1.4.se těšíme na natáčení pořadu České televize -Planeta yo a příští týden opět na tanečním parketě v Ostravě na seriálu soutěží Taneční ligy, kde pak budeme pokračovat na soustředění Národní juniorské reprezentace.Čekají nás také reprezentační povinnosti na Mistrovství Evropy klubů ve španělském Cambrils, kam odlétáme v polovině dubna.Moc se na vše těšíme!!!
30.03.2017
Za sebou máme také první tři zahraniční soutěže, na které se chceme především tento rok zaměřit, protože jsme posledním rokem v kategorii Junior II a opět bychom se rádi pomocí bodového zisku na těchto mezinárodních soutěžích kvalifikovali na Mistrovství světa. V lednu jsme zahájili finálovým 4.místem ve standardu v německém Wolfsburgu, v únoru přidali naše první společné vítězství v italské Neapoli a v březnu vyhráli standardní soutěži opět v Itálii, tentokrát v Bari.
30.03.2017
Za nám jsou první tři nejdůležitější soutěže začátku roku - Mistrovství České republiky ,kde jsme se stali opět finality ve standardních tancích a v kombinaci deseti tanců. Latina utekla o pouhý jeden křížek.
11.01.2017
Máme za sebou velkou událost,V sobotu 7.1.2017 nám byla na slavnostním galavečeru tanečního sportu předána zlatá medaile za první místo v seriálu soutěže Taneční ligy za rok 2016.Celou událost natáčela Česká televize a my Vás zveme v sobotu 14.1.2017 v 21:05 na ČT2 k jejímu sledování

Co právě dělají?

Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 31.05.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 12.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 02.05.2017
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.05.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.05.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 01.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 25.04.2017
Jan Čmejla
Obor: hra na klavír, komponování skladeb
Přidáno: 16.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 12.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 10.04.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 07.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova
Obor: Žesťová harmonie Trumpet Tune
Přidáno: 26.03.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 20.03.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 08.03.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 01.03.2017
Tereza Dubcová
Obor: Paradrezura jezdeckých koní
Přidáno: 01.03.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 27.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 16.02.2017
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.02.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 26.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 21.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 17.01.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 11.01.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 08.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 05.01.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 05.01.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 15.11.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 24.10.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 14.10.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 02.10.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 20.06.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 08.05.2016
Nela Polášková
Obor: klasický a moderní tanec (balet) a moderní gymnastika
Přidáno: 04.04.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 03.04.2016
Andrea Kurečajová
Obor: Tanec Hulla-Hop
Přidáno: 24.03.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 21.03.2016
Vojtěch Turland
Obor: LOGIKA, MATEMATIKA, FYZIKA, ANGLIČTINA, HOUSLE, 4 DRUHY FLÉTEN A SBOROVÝ ZPĚV
Přidáno: 16.03.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 12.03.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 10.03.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 03.03.2016
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 15.02.2016
Jsme tým
Obor: Charitativní činnost
Přidáno: 31.01.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 28.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 21.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 21.01.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 19.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 14.01.2016
Sabina Dajčarová
Obor: Sportovní střelba ze vzduchové pušky a sportovní malorážky
Přidáno: 11.01.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.01.2016
Kateřina Dvořáková
Obor: lední hokej - brankář
Přidáno: 05.01.2016
Mateusz Wojnarovicz
Obor: IT
Přidáno: 05.01.2016
Lukáš Mayer, Pavel Hrubý TV Jáchymov
Obor: moderování, kamera, provozování TV Jáchymov
Přidáno: 02.01.2016
Vít Pilař
Obor: sólový zpěv
Přidáno: 02.12.2015
Lukáš Mayer, Pavel Hrubý TV Jáchymov
Obor: moderování, kamera, provozování TV Jáchymov
Přidáno: 29.11.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 09.11.2015
Gymnastky Sokol Dvůr Králové n. L.
Obor: týmová gymnastika
Přidáno: 08.11.2015
Jsme tým
Obor: Charitativní činnost, tanec, recitace, literární činnost, výtvarná činnost, lidové tradice
Přidáno: 07.11.2015
Aneta Ondrysková
Obor: hra na hoboj vystavování a agility se svými psy
Přidáno: 07.11.2015
Sára Erbenová
Obor: věnuje se týmové gymnastice, sportovní všestrannosti, atletice
Přidáno: 06.11.2015
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 06.11.2015
Rytmus Chodov
Obor: Street dance, show dance
Přidáno: 03.11.2015
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.11.2015
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.11.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 05.10.2015
Lvíčátka Klimkovice
Obor: Hasičina - přípravka mladých hasičů
Přidáno: 02.10.2015
Jiří Vala
Obor: matematika, astronomie, fyzika, hra na housle
Přidáno: 16.08.2015
Kristýna Pokorná
Obor: Spisovatelka
Přidáno: 16.08.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 29.07.2015
Klára a Volodymyr Vaněčková a Drahun
Obor: párový sportovně -společenský tanec, zahrnující tance latinsko-americké a standardní
Přidáno: 08.07.2015

Krajská předkola

Zlatý oříšek Karlovarského krajeZlatý oříšek Královéhradeckého krajeZlatý oříšek Libereckého krajeZlatý oříšek Středočeského krajeZlatý oříšek Ústeckého kraje