MŮJ PROFIL

Šimon Bělík

stolní tenis

Zlatý oříšek jsem získal
v roce 2016
 

ROK MÉHO NAROZENÍ: 2004

MOJE PŮSOBIŠTĚ: Ostrava

BYL JSEM NOMINOVÁN ZA:
- Vybrán mezi tři chlapecké zástupce Evropy do výběru celosvětových nadějí ročníku 2004 ITTF World Hopes Week & Challenge 2016 (Doha, Qatar) - 05/2016 - Mistr ČR mladších žáků 2016 (r. 2003 a ml.) ve dvouhře i čtyřhře - 05/2016 - Jeden ze dvou hráčů světa r. 2004, který splnil kritéria zařazení do světového žebříčku dospělých, juniorů a kadetů - 05/2016 - Vítěz několika celostátních turnajů v posledních třech sezónách - Vítěz EuroMiniChamp´s 2015 ročníku 2004 - neoficiální Mistrovství Evropy mladších žáků ve Francii - 08/2015 - zařazen do světového programu ITTF Hopes a do evropského programu ETTU EuroTalents

CO PRÁVĚ DĚLÁM?

17.01.2017
V lednu se nenudím, hned první víkend jsme měli čtvrté celorepublikové turnaje sezóny. V sobotu jsem na svoji kategorii mladších žáků nejel, ale v neděli jsem mezi o 2 roky staršími kadety vyhrál. Za odměnu jsem si v následujícím týdnu mohl u nás v klubu zatrénovat s tchajwanským reprezentantem Chiangem a seznámit se s jeho japonskou manželkou Ai Fukuharou. Ai Fukuhara je dvojnásobná olympijská medailistka, v Riu 2016 byla v semifinále dvouhry a v Japonsku je jednou z nejpopulárnějších sportovkyň. Jelikož si nás při tréninku natáčela, tak jsem musel fakt makat naplno :-) ! A dnes po škole hurá do Prahy, zítra s ostatními Zlatými oříšky nás čeká tiskovka ! V sobotu se pokusím probojovat na Mistrovství ČR mužů z našeho kraje, ale bude to těžké, chlapi se mnou neradi prohrávají, ale to jim nepomůže :-). Jo a do konce ledna ještě zmáknout pár předmětů, ať je jedniček na vízo co nejvíc, však to znáte :-) !
05.01.2017
Prosinec 2016 byl vážně náročný, ale úspěšný. V sobotu 3.12. jsem byl v Praze na Žebříčkovém turnaji ČR starších žáků, kteří jsou o 2 roky starší a skončil 3. Večer přesun do Brna, protože v neděli ráno už před osmou mi začalo natáčení Zlatého oříšku v ČT. Tam jsme byli až do večera a v pondělí v 7 ráno jsem z Brna odjížděl na týdenní mezinárodní tréninkový kemp do Chorvatska. Bylo to u moře, tak jsem se aspoň nadýchal čerstvého vzduchu, hlavně při výletech na lodi. V sobotu 17.12. jsem hrál v Havířově Žebříčkový turnaj ČR mladších žáků, kteří jsou stejně staří jako já a tam jsem vyhrál. A po Vánocích jsem byl 4 dny na reprezentačním kempu kadetů a juniorů, kteří jsou o 5 roků starší.

Co právě dělají?

Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 18.08.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 31.07.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 09.07.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 31.05.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 12.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 02.05.2017
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.05.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.05.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 01.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 25.04.2017
Jan Čmejla
Obor: hra na klavír, komponování skladeb
Přidáno: 16.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 12.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 10.04.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 07.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova
Obor: Žesťová harmonie Trumpet Tune
Přidáno: 26.03.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 20.03.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 08.03.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 01.03.2017
Tereza Dubcová
Obor: Paradrezura jezdeckých koní
Přidáno: 01.03.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 27.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 16.02.2017
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.02.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 26.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 21.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 17.01.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 11.01.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 08.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 05.01.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 05.01.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 15.11.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 24.10.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 14.10.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 02.10.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 20.06.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 08.05.2016
Nela Polášková
Obor: klasický a moderní tanec (balet) a moderní gymnastika
Přidáno: 04.04.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 03.04.2016
Andrea Kurečajová
Obor: Tanec Hulla-Hop
Přidáno: 24.03.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 21.03.2016
Vojtěch Turland
Obor: LOGIKA, MATEMATIKA, FYZIKA, ANGLIČTINA, HOUSLE, 4 DRUHY FLÉTEN A SBOROVÝ ZPĚV
Přidáno: 16.03.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 12.03.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 10.03.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 03.03.2016
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 15.02.2016
Jsme tým
Obor: Charitativní činnost
Přidáno: 31.01.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 28.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 21.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 21.01.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 19.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 14.01.2016
Sabina Dajčarová
Obor: Sportovní střelba ze vzduchové pušky a sportovní malorážky
Přidáno: 11.01.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.01.2016
Kateřina Dvořáková
Obor: lední hokej - brankář
Přidáno: 05.01.2016
Mateusz Wojnarovicz
Obor: IT
Přidáno: 05.01.2016
Lukáš Mayer, Pavel Hrubý TV Jáchymov
Obor: moderování, kamera, provozování TV Jáchymov
Přidáno: 02.01.2016
Vít Pilař
Obor: sólový zpěv
Přidáno: 02.12.2015
Lukáš Mayer, Pavel Hrubý TV Jáchymov
Obor: moderování, kamera, provozování TV Jáchymov
Přidáno: 29.11.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 09.11.2015
Gymnastky Sokol Dvůr Králové n. L.
Obor: týmová gymnastika
Přidáno: 08.11.2015
Jsme tým
Obor: Charitativní činnost, tanec, recitace, literární činnost, výtvarná činnost, lidové tradice
Přidáno: 07.11.2015
Aneta Ondrysková
Obor: hra na hoboj vystavování a agility se svými psy
Přidáno: 07.11.2015
Sára Erbenová
Obor: věnuje se týmové gymnastice, sportovní všestrannosti, atletice
Přidáno: 06.11.2015
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 06.11.2015
Rytmus Chodov
Obor: Street dance, show dance
Přidáno: 03.11.2015
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.11.2015
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.11.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 05.10.2015
Lvíčátka Klimkovice
Obor: Hasičina - přípravka mladých hasičů
Přidáno: 02.10.2015

Krajská předkola

Zlatý oříšek Karlovarského krajeZlatý oříšek Královéhradeckého krajeZlatý oříšek Libereckého krajeZlatý oříšek Středočeského krajeZlatý oříšek Ústeckého kraje