NÁŠ PROFIL

Jsme tým

Charitativní činnost, tanec, recitace, literární činnost, výtvarná činnost, lidové tradice


Krajský Zlatý oříšek jsme
získali v roce 2015
 

NAŠE PŮSOBIŠTĚ: DKnL

NAŠE AKTUÁLNÍ ŮSPĚCHY:
2015 Taneční soutěže • Republikové finále pohybových skladeb Česko se hýbe – 8. a 12. místo - Bětka i Eliška • Taneční soutěž Dvorská jednička – duo Bětka a Eliška – 1. místo • Taneční soutěž Dvorská jednička – kolektiv – 1. místo Recitace • Celostátní finále recitační soutěže - Dětská scéna – Bětka • Krajské kolo recitační soutěže Dětská scéna – Eliška Literární činnost • Komenský a my – celorepubliková literárně/historická soutěž - Brandýs nad Orlicí – Eliška (viz práce Štěstí a jeho podoby) - Eliška Charita • Projekt Čtení pomáhá • „Den pro Daníka“ – pomoc při přípravě charitativní akce • Dobrovolné asistentky – Domov důchodců (předčítání důchodcům, zpěv, společenské akce, besedy, vystoupení) • Pomoc se začleněním do kolektivu nemocnému spolužákovi – Bětka • Misijní neděle – Bětka • Májová mše, májové slavnosti – udržování lidových tradic Výtvarné soutěže • Výtvarná soutěž Trpaslíci v Jedničce - Bětka 3. místo ROK 2014 Charita • Český výbor Unicef – Miss panenka – šití panenky pro charitativní činnost • Sbírka pro Dětské centrum ve Dvoře Králové – předávání dárečků dětem – účast, pomoc • Vystoupení dětí z dramatického kroužku v Domově důchodců, dílny pro obyvatele Domova důchodců – adventní věnce – účast, pomoc • Vánoční výstava u příležitosti Rozsvěcení vánočního stromu v obci – sbírka pro Dětské centrum ve Dvoře Králové – účast, pomoc • Tříkrálová sbírka • Misijní neděle – Bětka • Májová mše, májové slavnosti – udržování lidových tradic Taneční soutěže • Republikové finále pohybových skladeb Česko se hýbe – 5. místo - Bětka i Eliška • Taneční soutěž Dvorská jednička – duo Bětka a Eliška – 1. místo • Taneční soutěž Dvorská jednička – kolektiv – 2. místo Recitace • Krajské kolo recitační soutěže Dětská scéna – Bětka i Eliška Literární činnost • Komenský a my – celorepubliková literárně/historická soutěž - Brandýs nad Orlicí – Co nám dává sport - Eliška – 17. místo (její práce byla zařazena mezi 20 nejlepších v republice) Zdravotní soutěže • Zdravotní soutěž – okres Trutnov - 6. a 12. místo • Školení mladých zdravotníků v poskytování první pomoci Informatika • Bobřík informatiky – Eliška se stala úspěšnou řešitelkou národního kola Sportovní soutěže • Podzimní kros - soutěž DDM Jednička – Bětka 1. místo Výtvarné soutěže • Graffiti - DDM Jednička – Eliška 1. místo • Dotek andělů - DDM Jednička – Eliška 2. místo Pěvecké soutěže • Novopacký slavíček - soutěž ve zpěvu – Bětka 3. místo Další činnosti • Práce ve školním parlamentu • Vystoupení s kroužkem dramatické výchovy na rozsvěcení vánoční výzdoby, divadelní vystoupení pro důchodce, děti, maminky, na akademiích školy a dalších akcích • Sborový zpěv ve farním společenství ve DKnL – Bětka • Tříkrálová sbírka – 4 roky • Udržování lidových tradic – několik let • Taneční skupina Hořeňáček – 3 roky • Taneční kroužek + vystoupení na různých akcích - 4 roky • Modern dance – Eliška - 3 roky • Balet – Eliška – 1 rok • Mažoretky – Eliška - 2 roky • Hra na housle – 4 roky – Bětka • Přírodovědné a matematické soutěže (poznávání přírodnin, Olympiáda z biologie, Přírodovědný klokan, Copak je to za zvířátko?, Matematický klokan, Pythagoriáda) • Sportovní soutěže (atletika, házená, florbal) • Keramický a výtvarný kroužek • A HLAVNĚ SRDÍČKO NA DLANI A POZITIVNÍ ENERGIE VŠUDE KOLEM NICH

CO PRÁVĚ DĚLÁME?

07.11.2015
Ahoj, právě finišujeme s přípravou charitativní akce Den pro Daníka, která proběhne 11. 11. v Hankově domě ve Dvoře Králové nad Labem. Na této akci budeme vystupovat a hlavně ji budeme společně moderovat, což je pro nás úplně nová zkušenost. Ale moc se na to těšíme (-:. Daník je pětiletý nechodící chlapeček, kterému bychom chtěli pomoci získat peníze na léčebnou terapii. Je to skvělá akce, která se řídí heslem „Pomáháme tím, co umíme“. Diváci uvidí asi 26 různých vystoupení a peníze přislíbilo hodně sponzorů. Doufáme, že se nám podaří vybrat co nejvíce peněz, a že Daník bude jednou chodit. Rády bychom vás touto cestou také pozvaly na bohatý program středečního dne :).

Co právě dělají?

Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 31.05.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 12.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 02.05.2017
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.05.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.05.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 01.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 25.04.2017
Jan Čmejla
Obor: hra na klavír, komponování skladeb
Přidáno: 16.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 12.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 10.04.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 07.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova
Obor: Žesťová harmonie Trumpet Tune
Přidáno: 26.03.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 20.03.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 08.03.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 01.03.2017
Tereza Dubcová
Obor: Paradrezura jezdeckých koní
Přidáno: 01.03.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 27.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 16.02.2017
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.02.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 26.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 21.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 17.01.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 11.01.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 08.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 05.01.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 05.01.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 15.11.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 24.10.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 14.10.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 02.10.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 20.06.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 08.05.2016
Nela Polášková
Obor: klasický a moderní tanec (balet) a moderní gymnastika
Přidáno: 04.04.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 03.04.2016
Andrea Kurečajová
Obor: Tanec Hulla-Hop
Přidáno: 24.03.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 21.03.2016
Vojtěch Turland
Obor: LOGIKA, MATEMATIKA, FYZIKA, ANGLIČTINA, HOUSLE, 4 DRUHY FLÉTEN A SBOROVÝ ZPĚV
Přidáno: 16.03.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 12.03.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 10.03.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 03.03.2016
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 15.02.2016
Jsme tým
Obor: Charitativní činnost
Přidáno: 31.01.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 28.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 21.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 21.01.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 19.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 14.01.2016
Sabina Dajčarová
Obor: Sportovní střelba ze vzduchové pušky a sportovní malorážky
Přidáno: 11.01.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.01.2016
Kateřina Dvořáková
Obor: lední hokej - brankář
Přidáno: 05.01.2016
Mateusz Wojnarovicz
Obor: IT
Přidáno: 05.01.2016
Lukáš Mayer, Pavel Hrubý TV Jáchymov
Obor: moderování, kamera, provozování TV Jáchymov
Přidáno: 02.01.2016
Vít Pilař
Obor: sólový zpěv
Přidáno: 02.12.2015
Lukáš Mayer, Pavel Hrubý TV Jáchymov
Obor: moderování, kamera, provozování TV Jáchymov
Přidáno: 29.11.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 09.11.2015
Gymnastky Sokol Dvůr Králové n. L.
Obor: týmová gymnastika
Přidáno: 08.11.2015
Jsme tým
Obor: Charitativní činnost, tanec, recitace, literární činnost, výtvarná činnost, lidové tradice
Přidáno: 07.11.2015
Aneta Ondrysková
Obor: hra na hoboj vystavování a agility se svými psy
Přidáno: 07.11.2015
Sára Erbenová
Obor: věnuje se týmové gymnastice, sportovní všestrannosti, atletice
Přidáno: 06.11.2015
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 06.11.2015
Rytmus Chodov
Obor: Street dance, show dance
Přidáno: 03.11.2015
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.11.2015
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.11.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 05.10.2015
Lvíčátka Klimkovice
Obor: Hasičina - přípravka mladých hasičů
Přidáno: 02.10.2015
Jiří Vala
Obor: matematika, astronomie, fyzika, hra na housle
Přidáno: 16.08.2015
Kristýna Pokorná
Obor: Spisovatelka
Přidáno: 16.08.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 29.07.2015
Klára a Volodymyr Vaněčková a Drahun
Obor: párový sportovně -společenský tanec, zahrnující tance latinsko-americké a standardní
Přidáno: 08.07.2015

Krajská předkola

Zlatý oříšek Karlovarského krajeZlatý oříšek Královéhradeckého krajeZlatý oříšek Libereckého krajeZlatý oříšek Středočeského krajeZlatý oříšek Ústeckého kraje