NÁŠ PROFIL

Jana a Markéta Hejdovy

sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace

Nominace nám byla udělena
v roce 2013
 

NAŠE PŮSOBIŠTĚ: Doksy u Kladna

NOMINACE BYLA UDĚLENA ZA:
JANA: Duškova mezinárodní soutěž - 1. místo zpěv 2012 Pražský pěvec - 1. místo zpěv 2012 Dětská Porta celostátní - 2. místo 2012 Karlovarský skřivánek krajské kolo - 1. místo zpěv 2013 Kladenská Veverka - 1. místo literární: 2013 Slánka 3. místo recitace 2012 Přehlídka sborů kraj - zvl. cena za sólo zpěv 2012 Pražský pěvec - č. uznání 2012 Soutěž ZUŠ okresní kolo - 1. místo zpěv MARKÉTA: PRAGuitarra classica - 2. místo kytara 2013 ZUŠ krajské kolo - 1. místo zpěv 2012 Jarní petrklíč - Zlatá stuha kytara 2013 Jarní petrklíč - Zlatá stuha kytara 2012 Jarní petrklíč - Zlatá stuha zpěv 2012 Pražský pěvec - 3. místo zpěv 2012 Slánka - 1. místo recit. 2013 Slánka - 2. místo recit. 2013 ZUŠ okres - 1. místo zpěv 2012 Slánka - 3. místo recit. 2012 K. Skřivánek okresní kolo - uznání zpěv.

NOMINAČNÍ VIDEO

CO PRÁVĚ DĚLÁME?

01.05.2017
Ahoj! Zajímají-li Vás naše společné úspěchy, mrkněte na profil Markéty.
01.11.2015
Ahoj, dobrý den, zdravíme všechny účastníky ZO 2015 a hlavně paní I. Raškovou a pana J. Kotmela. Přejeme hodně štěstí a pevné nervy! (Máme to ještě v živé paměti a tak jsme v myšlenkách s Vámi). Ani nevíme, jak to uteklo, dlouho jsme nepsaly, co děláme, takže stručně: např. Markéta získala 1. místo v Mezinárodní kytarové soutěži ve Zruči n. S., hrály jsme jako jediní dětští hosté na národním finále Porty v Řevnicích, (moc hezké muzikantské setkání s V. Neckářem, L. Filipovou a P. Kocmanem). Potom, co jsme vyhrály Zlatý oříšek Středočeského kraje, jsme zvítězili v oblastním a posléze národním finále Dětské Porty 2015 (s vlastními písněmi). Markéta obhájila opět 1. místo v kytarové soutěži PRAGuitarra classica 2015, (nahrávka pro ČRo Vltava); 2. místo v oblastní recitační soutěži Slánka, čestné uznání krajská Dětská scéna; obhájila 1. místo v Celonárodní literární soutěži Rosteme s knihou (Svět knihy 2015); Stříbrnou stuhu Jarního petrklíče – kytara; v tvrdé konkurenci získala 2. místo v soutěži Pražský pěvec 2015. Mezitím Jana získala výborné 2. místo v kvalitně obsazené pěvecké soutěži ZUŠ, zúčastnila se několika olympiád s dobrými výsledky, úspěšně provedla dva absolventské koncerty ZUŠ. Společně jsme vyhrály středočeskou soutěž Labyrint v hudbě – kat. kapela a Markéta kat. – sólo. V květnu jsme vyhrály 1. místo v národním finále Folkového kvítku (výhradně vlastní písně) a mohly si tak zahrát na Dnech Umělecké besedy na Vyšehradě a na festivalu Žalmanův folkový Kyjov (na podiu jsme se střídaly s Druhou trávou s R. Křesťanem i slavnými Poutníky – dojemná atmosféra oslav 45. výročí kapely). Tak ještě jednou – držte se, ať porota správně rozhodne! Jana a Markéta
27.04.2014
Ahoj, stále máme dost napilno a tak píšeme až teď. V listopadu jsme společně v duu vyhrály pražské oblastní kolo Dětské Porty a postoupily tak do republikového finále, ve kterém jsme na konci ledna 2014 získaly 2. místo. Jana: „Markéta získala v únoru 1. místo v okresním kole kytarové soutěže ZUŠ, postoupila do krajského kola, kde opět získala 1. místo; na Jarním petrklíči získala za hru na kytaru Stříbrnou stuhu, ale hlavně získala 1. místo v kytarové soutěži PRAGuitarra Clássica.“ Markéta: „Byl to pěkný den – dopoledne hraní na soutěži PRAGuitarra, čekání na večerní vyhlášení výsledků jsme si zkrátily úžasnou plavbou po Vltavě a Kampě (tuto vyjížďku jsme získaly jako cenu v literární soutěži Kladenská veverka – 2. a 3. místo), pak dobré zprávy na vyhlášení výsledků – 1. místo s těšením na vystoupení na koncertě vítězů nahrávaném Českým rozhlasem. Teď se těším na vystoupení na slavnostní přehlídce vítězů krajských kol soutěže ZUŠ. Jana získala 2. místo v oblastním kole recitační soutěže Dětská scéna a postoupila tak do krajské přehlídky této soutěže, kde recitovala také úspěšně, ač oslabena nemocí, postoupila do druhého kola a získala čestné uznání. Mezitím si Jana odskočila na okresní kola Biologické a Matematické olympiády a pro 1. místo v plaveckých závodech župního přeboru sokolské všestrannosti.“ Odehrály jsme také pěknou řádku instrumentálních a pěveckých vystoupení a divadelních představení. Děkujeme všem, kteří nám pomáhali s přípravou a drželi nám palce. A protože nerady prozrazujeme své plány dopředu, napíšeme jen, že se těšíme na naše společné vystoupení na hlavní scéně festivalu Folkový kvítek, kam jsme byly pozvány jako hosté.

Co právě dělají?

Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 31.05.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 12.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 02.05.2017
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.05.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.05.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 01.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 25.04.2017
Jan Čmejla
Obor: hra na klavír, komponování skladeb
Přidáno: 16.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 12.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 10.04.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 07.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova
Obor: Žesťová harmonie Trumpet Tune
Přidáno: 26.03.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 20.03.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 08.03.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 01.03.2017
Tereza Dubcová
Obor: Paradrezura jezdeckých koní
Přidáno: 01.03.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 27.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 16.02.2017
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.02.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 26.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 21.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 17.01.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 11.01.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 08.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 05.01.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 05.01.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 15.11.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 24.10.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 14.10.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 02.10.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 20.06.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 08.05.2016
Nela Polášková
Obor: klasický a moderní tanec (balet) a moderní gymnastika
Přidáno: 04.04.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 03.04.2016
Andrea Kurečajová
Obor: Tanec Hulla-Hop
Přidáno: 24.03.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 21.03.2016
Vojtěch Turland
Obor: LOGIKA, MATEMATIKA, FYZIKA, ANGLIČTINA, HOUSLE, 4 DRUHY FLÉTEN A SBOROVÝ ZPĚV
Přidáno: 16.03.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 12.03.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 10.03.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 03.03.2016
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 15.02.2016
Jsme tým
Obor: Charitativní činnost
Přidáno: 31.01.2016
Ludmila Rosenbaumová
Obor: hra na příčnou flétnu
Přidáno: 28.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 21.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 21.01.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 19.01.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 14.01.2016
Sabina Dajčarová
Obor: Sportovní střelba ze vzduchové pušky a sportovní malorážky
Přidáno: 11.01.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.01.2016
Kateřina Dvořáková
Obor: lední hokej - brankář
Přidáno: 05.01.2016
Mateusz Wojnarovicz
Obor: IT
Přidáno: 05.01.2016
Lukáš Mayer, Pavel Hrubý TV Jáchymov
Obor: moderování, kamera, provozování TV Jáchymov
Přidáno: 02.01.2016
Vít Pilař
Obor: sólový zpěv
Přidáno: 02.12.2015
Lukáš Mayer, Pavel Hrubý TV Jáchymov
Obor: moderování, kamera, provozování TV Jáchymov
Přidáno: 29.11.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 09.11.2015
Gymnastky Sokol Dvůr Králové n. L.
Obor: týmová gymnastika
Přidáno: 08.11.2015
Jsme tým
Obor: Charitativní činnost, tanec, recitace, literární činnost, výtvarná činnost, lidové tradice
Přidáno: 07.11.2015
Aneta Ondrysková
Obor: hra na hoboj vystavování a agility se svými psy
Přidáno: 07.11.2015
Sára Erbenová
Obor: věnuje se týmové gymnastice, sportovní všestrannosti, atletice
Přidáno: 06.11.2015
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 06.11.2015
Rytmus Chodov
Obor: Street dance, show dance
Přidáno: 03.11.2015
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.11.2015
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.11.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Marek Pošta
Obor: zpěv a hra na kytaru
Přidáno: 31.10.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 05.10.2015
Lvíčátka Klimkovice
Obor: Hasičina - přípravka mladých hasičů
Přidáno: 02.10.2015
Jiří Vala
Obor: matematika, astronomie, fyzika, hra na housle
Přidáno: 16.08.2015
Kristýna Pokorná
Obor: Spisovatelka
Přidáno: 16.08.2015
Nela Fialová
Obor: Poezie - skládání básní a jejich přednes, hra na klavír
Přidáno: 29.07.2015
Klára a Volodymyr Vaněčková a Drahun
Obor: párový sportovně -společenský tanec, zahrnující tance latinsko-americké a standardní
Přidáno: 08.07.2015

Krajská předkola

Zlatý oříšek Karlovarského krajeZlatý oříšek Královéhradeckého krajeZlatý oříšek Libereckého krajeZlatý oříšek Středočeského krajeZlatý oříšek Ústeckého kraje