MŮJ PROFIL

Barbora Ticháčková

hra na trubku

Nominaci jsem získala
v roce 2017
 

ROK MÉHO NAROZENÍ: 2004

MOJE PŮSOBIŠTĚ: Sezemice

MOJE AKTUÁLNÍ ÚSPĚCHY:
2017 – 1. cena a zároveň vítěz věkové kategorie Junior B na XI. Mezinárodní interpretační soutěži dechových nástrojů Žestě Brno 2016 – 2. cena na Mezinárodní interpretační soutěži Pro Bohemia Ostrava

2018 - 1. cena a vítězka kategorie VII v ústředním kole soutěží ZUŠ ve hře na trubku

2018 - 1. cena krajské kolo hry na trubku s postupem do ústředního kola

2018 - 1. cena okresní kolo hry na trubku s postupem do krajského kola

2018 - Třetí cena na Mezinárodní soutěži ProBohemia Ostrava 2018

NOMINAČNÍ VIDEO

CO PRÁVĚ DĚLÁM?

20.05.2018
V sobotu jsem s Národním dechovým symfonickým orchestrem České republiky účinkovala v překrásných prostorách pražského Rudolfina, kde má své domácí prostředí Česká filharmonie. Bylo to jedním slovem úžasné :)
13.05.2018
V sobotu 12.5.2018 jsme s Národním dechovým symfonickým orchestrem slavnostně zahájili turistickou sezonu a oslavy 100. let výročí vzniku naší republiky koncertem na Pražském hradě. Následující sobotu nás ještě čeká koncert v pražském Rudolfinu :)
04.05.2018
Zkraje května jsem obdržela první cenu a zároveň zvítězila ve své věkové kategorii v Ústředním kole soutěží ZUŠ ve hře na trubku, které se konalo v Praze. Předtím jsem si ještě stihla přivézt třetí cenu ze silně obsazené mezinárodní soutěže Pro Bohemia Ostrava 2018. A aby toho nebylo málo, stala jsem se členkou Národního dechového symfonického orchestru :)

Co právě dělají?

Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 11.09.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 29.08.2018
Tereza Czyžová
Obor: jezdectví - voltiž
Přidáno: 07.07.2018
Tereza Czyžová
Obor: jezdectví - voltiž
Přidáno: 07.07.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 16.06.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 15.06.2018
Barbora Reslová
Obor: přírodověda - biologie, ekologie
Přidáno: 07.06.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 01.06.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 23.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 23.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 20.05.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 18.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 13.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 10.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 10.05.2018
Ivan Kříž
Obor: hra na akordeon
Přidáno: 07.05.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 04.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 04.05.2018
Matyáš Cahák
Obor: zpěv, hra na kytaru, klavír, ukulele
Přidáno: 16.04.2018
Matyáš Cahák
Obor: zpěv, hra na kytaru, klavír, ukulele
Přidáno: 16.04.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 15.04.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 29.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 25.03.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 21.03.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 21.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 19.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 07.03.2018
Sportovní gymnastika Trutnov
Obor: týmová sportovní gymnastika
Přidáno: 04.03.2018
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 04.03.2018
Klára Šonková
Obor: Alpin snowboarding
Přidáno: 25.02.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 21.02.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 19.02.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 19.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 23.01.2018
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 25.11.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 22.11.2017
Ivan Kříž
Obor: hra na akordeon
Přidáno: 20.11.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.11.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 20.09.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 06.09.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 04.09.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 03.09.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 03.09.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 18.08.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 31.07.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 09.07.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 31.05.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 12.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 02.05.2017
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.05.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.05.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 01.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 25.04.2017
Jan Čmejla
Obor: hra na klavír, komponování skladeb
Přidáno: 16.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 12.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 10.04.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 07.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova
Obor: Žesťová harmonie Trumpet Tune
Přidáno: 26.03.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 20.03.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 08.03.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 01.03.2017
Tereza Dubcová
Obor: Paradrezura jezdeckých koní
Přidáno: 01.03.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 27.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 16.02.2017
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.02.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 26.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 21.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 17.01.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 11.01.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 08.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 05.01.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 05.01.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 15.11.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 24.10.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 14.10.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 02.10.2016

Krajská předkola

Zlatý oříšek Karlovarského krajeZlatý oříšek Královéhradeckého krajeZlatý oříšek Libereckého krajeZlatý oříšek Hlavního města PrahaZlatý oříšek Středočeského krajeZlatý oříšek Ústeckého kraje