MŮJ PROFIL

Karolína Dejová

tanec - show

Zlatý oříšek jsem získala
v roce 2015
 

ROK MÉHO NAROZENÍ: 2007

MOJE PŮSOBIŠTĚ: Kopřivnice

MOJE AKTUÁLNÍ ÚSPĚCHY:
2015: Zlato na soutěži VIENNA DANCE OPEN 27.2. - 1.3.2015 za Popelky, zlato na téže soutěži za Čertíky - obě ocenění s formací TK Katlen Ostrava, zlato za duo Vyznání se Zuzanou Vítečkovou na mezinárodním festivalu MIA v Praze a CENA POROTY na téže soutěži.

2017 - Kromě tanečních úspěchů jsem dostala cenu hejtmana Moravskoslezského kraje za aktivní život s handicapem Rekordy handicapovaných hrdinů.

2016 - Ohlédnutí za rokem 2016 Vienna Dance Open 2016 za formaci Panenky tancovala Karolínka s Eliškou Jeřábkovou z Taneční skupiny Thara Junior z Kopřivnice.Porota je ocenila zvláštní cenou. Oblastní taneční soutěž Pionýra v Kopřivnici Sedmikvítek - 1.místo, postup do semifinále republikového kola v Holešově, kde také získaly 1.místo. MIA festival krajské kolo v Ostravě - 2.místo. Czech Dance Masters 2016 v Opavě, postup na mistrovství Moravy v Bohumíně, postup do Prahy na Hobby festival 2016,zde získala děvčata s Karolínkou, která stále ještě jako host Taneční skupiny Thara Junior, titul mistrů ČR.Poslední taneční soutěž v loňském roce a už jako členka Taneční skupiny Thara Junior, byla taneční soutěž World Dance Championship 2016 v Liberci. Zde Karolínka soutěžila ve třech choreografiích s umístěním 1.,2. a 3.místo! Snad bude také rok 2017 tak úspěšný a zdravotní stav Karolínce umožní to, co má nejraději - tancovat.

NOMINAČNÍ VIDEO

MOJE FOTKY A VIDEA































Co právě dělají?

Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 17.11.2018
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 10.11.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 31.10.2018
Aneta Novotná
Obor: MTB-horská kola Cross-country CX-cyklokros
Přidáno: 13.10.2018
Sportovní gymnastika Trutnov
Obor: týmová sportovní gymnastika
Přidáno: 30.09.2018
Flash Jaroměř
Obor: scénický tanec
Přidáno: 25.09.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 11.09.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 29.08.2018
Tereza Czyžová
Obor: jezdectví - voltiž
Přidáno: 07.07.2018
Tereza Czyžová
Obor: jezdectví - voltiž
Přidáno: 07.07.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 16.06.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 15.06.2018
Barbora Reslová
Obor: přírodověda - biologie, ekologie
Přidáno: 07.06.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 01.06.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 23.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 23.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 20.05.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 18.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 13.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 10.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 10.05.2018
Ivan Kříž
Obor: hra na akordeon
Přidáno: 07.05.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 04.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 04.05.2018
Matyáš Cahák
Obor: zpěv, hra na kytaru, klavír, ukulele
Přidáno: 16.04.2018
Matyáš Cahák
Obor: zpěv, hra na kytaru, klavír, ukulele
Přidáno: 16.04.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 15.04.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 29.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 25.03.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 21.03.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 21.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 19.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 07.03.2018
Sportovní gymnastika Trutnov
Obor: týmová sportovní gymnastika
Přidáno: 04.03.2018
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 04.03.2018
Klára Šonková
Obor: Alpin snowboarding
Přidáno: 25.02.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 21.02.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 19.02.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 19.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 23.01.2018
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 25.11.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 22.11.2017
Ivan Kříž
Obor: hra na akordeon
Přidáno: 20.11.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.11.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 20.09.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 06.09.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 04.09.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 03.09.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 03.09.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 18.08.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 31.07.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 09.07.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 31.05.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 12.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 02.05.2017
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.05.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.05.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 01.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 25.04.2017
Jan Čmejla
Obor: hra na klavír, komponování skladeb
Přidáno: 16.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 12.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 10.04.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 07.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova
Obor: Žesťová harmonie Trumpet Tune
Přidáno: 26.03.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 20.03.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 08.03.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 01.03.2017
Tereza Dubcová
Obor: Paradrezura jezdeckých koní
Přidáno: 01.03.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 27.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 16.02.2017
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.02.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 26.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 21.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 17.01.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 11.01.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 08.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 05.01.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 05.01.2017

Krajská předkola

Zlatý oříšek Karlovarského krajeZlatý oříšek Královéhradeckého krajeZlatý oříšek Libereckého krajeZlatý oříšek Hlavního města PrahaZlatý oříšek Středočeského krajeZlatý oříšek Ústeckého kraje