Fotogalerie

2018
Zlatý oříšek, Tisková konference 2018
Zlatý oříšek, Tisková konference 2018
Zlatý oříšek, Tisková konference 2018
Zlatý oříšek, Tisková konference 2018
Zlatý oříšek, Tisková konference 2018
2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2017
Natáčení Zlatého oříšku 2016
Natáčení Zlatého oříšku 2016
Natáčení Zlatého oříšku 2016
Natáčení Zlatého oříšku 2016
Natáčení Zlatého oříšku 2016
Natáčení Zlatého oříšku 2016
Natáčení Zlatého oříšku 2016
Natáčení Zlatého oříšku 2016
Tisková konference Zlatý oříšek 2017
Tisková konference Zlatý oříšek 2017
Tisková konference Zlatý oříšek 2017
Tisková konference Zlatý oříšek 2017
Tisková konference Zlatý oříšek 2017
2016
Zlatý oříšek Královéhradeckého kraje 2016
Vítězové Zlatého oříšku Královéhradeckého kraje 2016
Tisková konference 2016
Tisková konference 2016
Tisková konference 2016
Tisková konference 2016
Tisková konference 2016
Tisková konference 2016
Tisková konference 2016
Z natáčení televizního finále
Z natáčení televizního finále
Z natáčení televizního finále
Z natáčení televizního finále
Z natáčení televizního finále
Z natáčení televizního finále
Z natáčení televizního finále
Z natáčení televizního finále
2015
ZO Říčany 2015
ZO Říčany 2015
Zlatý oříšek Královéhradeckého kraje 2015
Vítek Pilař
Michal Rozínek
Anna Skořepová
Kateřina Trojtlová
Gymnastky Sokol DKnL
Daniel Lokvenc
Nora Kordíková
Jsme tým - Eliška Cermanová a Alžběta Teperová
Josef Zivr
Druhá realita - dívčí taneční skupina
Lukáš Rejl
Barbora Kafková
Matouš Hojný
Eliška Šebková
Sára Erbenová
finalisté Zlatého oříšku 2015
porotce Mgr. Alexandra Jiřičková
porotce - Bc. František J. Kalenský
porotce - Kamila Nývltová
porotce - Josef Vágner
porotce - Jakub Štěpán
porotce - Gabriela Vognarová
porotce - Mgr. Táňa Šormová
porotce - Mgr. Iva Rašková
Michal Rozínek
Matouš Hojný
Eliška Šebková
Druhá realita
Jsme tým - Eliška Cermanová a Alžběta Teperová
Barbora Kafková
Tisková konference 2015
Tisková konference 2015
Tisková konference 2015
Tisková konference 2015
Z natáčení televizního finále
Z NATÁČENÍ TELEVIZNÍHO FINÁLE
Z NATÁČENÍ TELEVIZNÍHO FINÁLE
Z natáčení televizního finále
2014
předávání křišťálové veverky
Vítek Rössler a Matěj velička s křišťálovou veverkou
Tisková konference 2013
Tisková konference 2013
Tisková konference 2013
Tisková konference 2013
Tisková konference 2013
Tisková konference 2013
Z natáčení TV finále
2013
Z natáčení televizního finále
Z natáčení televizního finále
Z natáčení televizního finále
Z natáčení televizního finále
Velké finále Zlatého oříšku v Říčanech 2013
Velké finále Zlatého oříšku v Říčanech 2013
Velké finále Zlatého oříšku v Říčanech 2013
Velké finále Zlatého oříšku v Říčanech 2013
VELKÉ FINÁLE ZLATÉHO OŘÍŠKU LIBERECKÉHO KRAJE 2013
VELKÉ FINÁLE ZLATÉHO OŘÍŠKU LIBERECKÉHO KRAJE 2013
VELKÉ FINÁLE ZLATÉHO OŘÍŠKU LIBERECKÉHO KRAJE 2013
VELKÉ FINÁLE ZLATÉHO OŘÍŠKU LIBERECKÉHO KRAJE 2013
VELKÉ FINÁLE ZLATÉHO OŘÍŠKU LIBERECKÉHO KRAJE 2013
VELKÉ FINÁLE ZLATÉHO OŘÍŠKU LIBERECKÉHO KRAJE 2013
Divácká soutěž planety YO
soutěž časopisu ABC
Divácká soutěž Rádia Junior
Tisková konference
Tisková konference
Tisková konference
Z natáčení TV finále
Z natáčení TV finále
Z natáčení televizního finále
Z natáčení TV finále
2012
Velké finále Zlatého oříšku v Říčanech 2012
VELKÉ FINÁLE ZLATÉHO OŘÍŠKU LIBERECKÉHO KRAJE 2012
Velké finále Zlatého oříšku v České Lípě 2012
Tisková konference
Tisková konference
Natáčení televizního finále
Natáčení televizního finále
Natáčení televizního finále
Natáčení televizního finále
Natáčení televizního finále
Natáčení televizního finále
Natáčení televizního finále
Natáčení televizního finále
2011
Vilém Vlček
Magdaléna Kořenová
Tequilas
Hana Heřmánkova v porotě
Finále
Tisková konference
Z natáčení finále
Z natáčení finále
Z natáčení finále
Z natáčení finále
2018 / 2017 / 2016 / 2015 / 2014 / 2013 / 2012 / 2011

Zlatý oříšek našich partnerů

Zlatý oříšek v médiích

Co právě dělají?

Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 16.06.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 15.06.2018
Barbora Reslová
Obor: přírodověda - biologie, ekologie
Přidáno: 07.06.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 01.06.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 23.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 23.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 20.05.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 18.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 13.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 10.05.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 10.05.2018
Ivan Kříž
Obor: hra na akordeon
Přidáno: 07.05.2018
Klára Gibišová
Obor: hra na klavír
Přidáno: 04.05.2018
Barbora Ticháčková
Obor: hra na trubku
Přidáno: 04.05.2018
Matyáš Cahák
Obor: zpěv, hra na kytaru, klavír, ukulele
Přidáno: 16.04.2018
Matyáš Cahák
Obor: zpěv, hra na kytaru, klavír, ukulele
Přidáno: 16.04.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 15.04.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 29.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 25.03.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 21.03.2018
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 21.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 19.03.2018
Jakub Jenšovský
Obor: fotografování
Přidáno: 07.03.2018
Sportovní gymnastika Trutnov
Obor: týmová sportovní gymnastika
Přidáno: 04.03.2018
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 04.03.2018
Klára Šonková
Obor: Alpin snowboarding
Přidáno: 25.02.2018
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 21.02.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 19.02.2018
Vanesa Machová
Obor: twirling, gymnastika, pompom, baton
Přidáno: 19.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 07.02.2018
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 23.01.2018
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 30.12.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 25.11.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 22.11.2017
Ivan Kříž
Obor: hra na akordeon
Přidáno: 20.11.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.11.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 20.09.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 06.09.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 04.09.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 03.09.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 03.09.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 18.08.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 31.07.2017
Eduard Kollert
Obor: housle
Přidáno: 09.07.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 31.05.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 12.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 02.05.2017
Jana a Markéta Hejdovy
Obor: sólový zpěv, komorní a sborový, klavír, flétny, kytara recitace
Přidáno: 01.05.2017
Markéta Hejdová
Obor: Všestranná hudebnice
Přidáno: 01.05.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 01.05.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 25.04.2017
Jan Čmejla
Obor: hra na klavír, komponování skladeb
Přidáno: 16.04.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 13.04.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 12.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 10.04.2017
Martin Kot
Obor: Hra na akordeon
Přidáno: 09.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 07.04.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 30.03.2017
Žesťová harmonie Trumpet Tune, ZUŠ Pardubice - Havlíčkova
Obor: Žesťová harmonie Trumpet Tune
Přidáno: 26.03.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 20.03.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 08.03.2017
Tomáš Flídr
Obor: matematika, zeměpis a další aktivity
Přidáno: 01.03.2017
Tereza Dubcová
Obor: Paradrezura jezdeckých koní
Přidáno: 01.03.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 27.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 23.02.2017
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 16.02.2017
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 05.02.2017
Jan Myšák
Obor: lední hokej
Přidáno: 26.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 21.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Filip Horák
Obor: komponování a hra na klavír
Přidáno: 19.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 17.01.2017
Taneční pár Jan Burant a Eliška Plachá
Obor: Společenský tanec - standadní (ST) a latinskoamerický (LA)
Přidáno: 11.01.2017
Karolína Dejová
Obor: tanec - show
Přidáno: 08.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
CrossDance tým 2016
Obor: latinoshow, synchro dance, latinsko americké formace
Přidáno: 06.01.2017
Šimon Bělík
Obor: stolní tenis
Přidáno: 05.01.2017
Jonáš Vala
Obor: psaní na klávesnici všemi deseti, záznam a zpracování textů
Přidáno: 05.01.2017
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 15.11.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 24.10.2016
Anna Tyllerová
Obor: Skoky na trampolíně
Přidáno: 14.10.2016
Kristýna Pěnkavová
Obor: Stolní tenis
Přidáno: 02.10.2016
Dětský divadelní soubor Tyl
Obor: divadelní pohádky
Přidáno: 20.06.2016

Krajská předkola

Zlatý oříšek Karlovarského krajeZlatý oříšek Královéhradeckého krajeZlatý oříšek Libereckého krajeZlatý oříšek Hlavního města PrahaZlatý oříšek Středočeského krajeZlatý oříšek Ústeckého kraje